Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Змея на шее

.
Некий змеелов подружился с ядовитой змеей и никогда с ней не разлучался; носил ее при себе и змея, обвив его шею, всегда там лежала. Он любил поболтать с людьми и сильно на них обижался, видя, что все разбегаются от него кто куда. «Да, меня никто не понимает! — печалился змеелов, обращаясь к своей любимице. — Даже поговорить со мной никто не хочет! Значит, люди не умеют любить и относиться друг к другу по-человечески!» Его разговор со змеей услышал один его знакомый и крикнул, отойдя подальше: «Эй, ты выбрось свою змею и тогда никто не будет от тебя убегать! Именно это и будет "по-человечески", с твоей стороны! Тогда ты увидишь, что люди здесь не при чем...»
***
Будь подальше от своих дурных привычек и будешь ближе к счастью, Богу и людям
 *
Автор притчи: Монах Симеон Афонский
2

Коментарі

11.10.16, 20:12

Во-во, й у мене таке було, як одружився на чорній мамбі, як посадив її собі на шию так й усі друзі пощезали, аж доки не розвівся

    21.10.16, 22:12Відповідь на 1 від Лъйошкин_Кот

    я тобі досі співчуваю

      32.10.16, 20:28Відповідь на 2 від Rujebok@

      я тобі досі співчуваюА ти якого підвиду змій?

        43.10.16, 09:58Відповідь на 3 від Лъйошкин_Кот

        я тобі досі співчуваюА ти якого підвиду змій? ще не в курсі

          53.10.16, 10:04Відповідь на 4 від Rujebok@

          я тобі досі співчуваюА ти якого підвиду змій? ще не в курсіІнтригуєш

            63.10.16, 10:05Відповідь на 5 від Лъйошкин_Кот

            я тобі досі співчуваюА ти якого підвиду змій? ще не в курсіІнтригуєшні, самі називайте

              73.10.16, 10:07Відповідь на 6 від Rujebok@

              я тобі досі співчуваюА ти якого підвиду змій? ще не в курсіІнтригуєшні, самі називайтеДля того треба спочатку... Карочь, черговими граблями та по улюбленому шишаку на лобі

                83.10.16, 10:14Відповідь на 7 від Лъйошкин_Кот

                я тобі досі співчуваюА ти якого підвиду змій? ще не в курсіІнтригуєшні, самі називайтеДля того треба спочатку... Карочь, черговими граблями та по улюбленому шишаку на лобі дивись, то вже по особистому бажанню