хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

14 лютого. Кошенята на продаж

Продавець невеличкої крамнички повісив біля входу оголошення: "Продаються кошенята"
Цей напис, природно, привернув увагу місцевих дітлахів, і за лічені хвилини до крамниці зайшов хлопчик. Привітавшись із продавцем, він несміливо запитав про ціну кошенят.
-Від тридцяти до п'ятдесяти гривень,-відповів продавець.
Зітхнувши, хлопчик поліз у кишеню, дістав гаманця і почав перераховувати дрібні.
-Я маю зараз тільки дві гривні,-сумно зітхнув він.-Будь ласка, чи міг би я хоча б поглянути на них?-з надією попросив він продавця.
Продавець усміхнувся і витягнув кошенят з великого козуба. Опинившись на волі, кошенята задоволено занявчали і кинулися навтьоки. Тільки одне чомусь відставало від усіх. І якось дивно волокло задню лапку.
-Скажіть, а що з цим кошеням?-запитав хлопчик.
Продавець відповів, що в котика вроджена вада на все життя,-так сказав ветеринар,-і тому кошеня кульгає.
Хлопчик чомусь дуже розхвилювався:
-От саме його я хотів би купити.
-Ти що, хлопчику, жартуєш? Це ж неповноцінна тварина. Навіщо вона тобі? Однак якщо ти такий милосердний, то я тобі віддам його задарма. Забирай,-сказав продавець.
Але тут, на превеликий подив продавця, лице дитини видовжилося.
-Ні, я не хочу брати його задарма,-напруженим голосом сказав хлопець.-Це кошеня коштує стільки ж, як і решта. І я готовий заплатити повну ціну. Я принесу вам гроші,-твердо сказав він.
Зачудовано дивлячись на дитину, продавець відчув, як здригнулося його серце.
-Синку, ти всього не розумієш. Цей бідолаха ніколи не зможе бігати, бавитися і стрибати, як інші кошенята.
Почувши ці слова, хлопчик закотив штанину лівої ноги. І тут вражений продавець побачив, що нога хлопчика жахливо викривлена, і її тримають металеві обручі.
Хлопчик поглянув на продавця.
-Я також не можу бігати і стрибати, і цьому котику потрібен той, хто розумів би його і підтримав.
Чоловік за прилавком почав кусати губи. Сльози наринули йому на очі.
-Синку, я буду молитися, щоб в усіх кошенят були такі чудові щиросердні господарі, як ти,-сказав продавець.
(с)
8

Коментарі