Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Вони ніколи не літатимуть самі

Якось одного разу ангел став навколішки перед Богом і заговорив до Нього:
-Господи, я оглянув все Твоє творіння. Я був усюди. Побачив, що Ти є частиною усіх речей. І тому, Господи, я прийшов до Тебе, щоб Ти допоміг мені зрозуміти одну річ. Чому кожна людина, яка живе на землі, має тільки одне крило? У нас, ангелів, їх два. Ми можемо літати до Любови, якою є Бог, завжди, як тільки цього забажаємо. Ми можемо летіти до свободи, коли захочемо. Але у людей-тільки одне крило,яким вони не можуть літати. Вони не зможуть літати, маючи тільки одне крило...
Бог відповів:
-Справді, так і є. Я знаю,що створив люднй тільки з одним крилом...
Заінтригований, ангел хотів зрозуміти:
-Але чому Ти, Господи, дав людям тільки , якщо для того, аби вони могли літати, потрібно два?
Бог неквапливо відповів:
-Вони можуть літати, ангеле мій. Я дав людям одне крило, щоб вони могли літати більше і краще, ніж наші архангели... І хоча ти вільний, однак залишаєшся самотнім...а от люди...
Людям,що мають тільки одне крило, завжди буде потрібно простягнути комусь руку, щоб отримати друге. Кожен повинен мати пару крил... Кожен плвинен знайти своє друге крило у комусь, "десь у світі",..щоб інша людина додала своє до пари.
Таким чином усі навчаться поважати один одного і не ламати єдине крило іншої людини, бо ризикують позбавити самого себе можливості літати.
Так, мій ангеле, вони навчаться по-справжньому любити іншу людину...
Вони навчаться, що тільки тоді, коли дозволять собі любити, зиожуть літати.
Торкнувшись серця іншої людини, вони отримають крило, якогл їм бракує, і нарешті полетять.
Люди зможуть дістатись туди, де я є,тільки завдяки любові... Так, як це робиш ти, мій ангеле.
Вони ніколи, ніколи не літатимуть самі.

Росаріо Гомес
5

Коментарі