хочу сюди!
 

СУПЕР-жінка

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Мама

Одна легенда розповідає, що малому ангелятку, яке було на небі, настала черга народитись в тілі дитинки, тому воно вирішило порозмовляти про це з Богом.
АНГЕЛ: Мені кажуть, що Ти збираєшся посилати мене завтра на на землю; але як я буду там жити, такий маленький і беззахисний?
БОГ:Серед багатьох ангелів одного я вибрав для тебе, він тебе чекає і піклуватиметься про тебе.
АНГЕЛ: Скажи, будь ласка, тут, на небі, я тільки співаю і посміхаюсь,і цього достатньо, щоб бути щасливим.
БОГ: Твій ангел тобі співатиме, посміхатиметься щодня, ти відчуєш його люблв і будеш щасливим.
АНГЕЛ: А як зрозуміти те,що говорять люди? Я ж не знаю дивної людської мови.
БОГ: Твій ангел промовлятиме до тебе найлагідніші і найніжніші слова, які тільки можуть бути, і з великим терпінням і любов'ю навчить тебе розмовляти.
АНГЕЛ: А що мені робити, коли я захочу поговорити з тобою?
БОГ: Твій ангел складе докупи твої рученята і навчить тебе молитися-так ти зможеш спілкуватися зі мною.
АНГЕЛ: Я чув, що на землі є лихі люди,хто ж мене захистить?
БОГ: Твій ангел захистить тебе навіть ціною власного життя.
АНГЕЛ: Але я сумуватиму без Тебе.
БОГ: Твій ангел завжди розповідатиме тобі про мене і вкаже тобі шлях, щоб ти повернувся до мого обличчя, хоча я перебуватиму поруч з тобою завжди, кожні миті твого життя...
Великий мир панував у небі, але вже ставали чутними земні голоси,і дитинка квапливо повторяла зі сльозами на очах, схлипуючи...
АНГЕЛ: Господи, якщо я вже йду, скажи мені його ім'я... Як звати мого ангела?
БОГ: Не має значення, як його ім'я, ти називатимеш його..."МАМОЮ"

Росаріо Гомес
3

Коментарі