хочу сюди!
 

Лана

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 40-57 років

„братерство велико-мало-бєло-русів"

Походження, вдача, світогляд, родинні, громадські, державні ідеали та лад українського і московського народів є не лише протиставні, але й непримиренно ВОРОЖІ, бо взаємно себе заперечують. Як не може бути компромісу між Божеським і диявольським, між вогнем і водою, так між українським та московським народами. Це довела історія обох народів. Від Переяслава й по сьогодні Московщина московщить Україну всією величезною силою своєї імперської машини. Переконавшись, що ні „кнутом", ні „пряником" не змосковщити, ВСЕ московське суспільство (насамперед освічене) кинулося доводити малоросам „братерство велико-мало-бєло-русів". А ті „брати" воювали між собою 1148, 1155, 1169, 1240, 1514, 1618, 1659, 1660, 1676, 1709, 1712, 1775, 1855, 1905–1907, 1917–1922, 1941–1955 рр., не кажучи про щоденну запеклу боротьбу-війну від Переяслава й досьогодні. Слід визнати, що й московська і українська інтелігенція щиро повірила у те „братерство". Обидва народи не повірили тій вигаданій теорії, бо щоденне життя доводило її облудність. Кожний вияв боротьби українського народу за державну незалежність москвини виставляють як бунт окремих осіб чи малих груп „мазепинцев, петлюровцев, бандеровцев, сепаратистов", але не українців. Мовляв, ці групи зрадили не лише Московщину, а й свій власний український народ, бо продалися ворогові обидвох народів: московського і українського. Мазепинці – Швеції, петлюрівці – Франції, Англії, бандерівці – Німеччині. Можна зауважити, що москвини справді вірять, що продалися.

Та вибух 1917 р. української національної стихії, одностайні ухвали селянських з'їздів (кожний з кількох тисяч делегатів), що вимагали негайно виганяти з України москвинів і проголосити державну незалежність України, і нарешті кількарічна (1917–1923) кривава збройна війна українського селянства з московськими зайдами довели аж надто наочно, що отих „сепаратистов" було 35 мільйонів. Москвини змушені „доводити", що своїм національним відродженням Україна завдячує ... Московщині, що українську державу (УРСР) українці могли створити лише тому, що їм допомогла її творити ... Московщина і т. п. На цю тему видали тисячі книжок разом з „науковими" історіями України. „Ловкость рук и никакого мошенничества". Так і поразку великого гетьмана та мазепинців „пояснюють" московські історики (а за ними й наші підголоски) тим, що мовляв, український народ не підтримав І. Мазепу, бо він гнобив народ і сприяв шляхетському гнобленню.
Наші „мудрі по шкоді" демократи (що програли 1917 р. боротьбу з Московщиною) закидають Б. Хмельницькому та І. Мазепі (людям XVII ст.) брак демократизму (в XVII ст. не було демократії в усьому цивілізованому світі, Європа почала доростати до неї щойно у ХІХ ст.). Ніхто з українських науковців не дослідив ще заходів Б. Хмельницького та І. Мазепи щодо поліпшення добробуту народу, захисту його від шляхетської сваволі. Обидва були великими державними мужами і розуміли вагу кожного стану у державному житті. Не може бути сумніву, що вони обидва дбали про всю націю, про всі стани, отже, і про селянський та ремісничий. Той же І. Мазепа видав 1691 р. універсал, яким затверджував права козаків та селян на землі, що їх вони одержали за Б. Хмельницького, і забороняв старшині силувати селян та козаків до праці. Наказував полковникам повідомляти його про всілякі утиски селян, міщан і козаків.
10

Коментарі

120.03.08, 11:26

Ви знаете мені заеться е такі групи які і зараз продалися, США за "демократію" і згідні навіть перетворити Україну на сховише радіаційних відходів

    220.03.08, 11:28Відповідь на 1 від G_riv

    Та якої нечесті в нас тільки немає? Все, що завгодно є))))

      320.03.08, 11:34

      Особенно Мазепа думал про украинский народ когда сбежал в Османскую империю, в то время когда за его предательство расплачивался простой народ.

        420.03.08, 11:57Відповідь на 3 від gen1usualex

        Не знаєш історії, не чіпай Мазепи!!!

          520.03.08, 12:04Відповідь на 4 від Mamay_

          Не знаєш історії, не чіпай Мазепи!!!Слив засчитан
          это в Википедии:
          В результате Полтавской битвы армия короля Карла XII перестала существовать. Сам он с Мазепой скрылся на территории Османской империи. Военное могущество Швеции было подорвано и в Северной войне произошел перелом в пользу России.
          Он наверное почтовыми голубями занимался "поліпшенням добробуту народу"?

            620.03.08, 12:08Відповідь на 5 від gen1usualex

            Протримайся Батурин 1–2 тижні, гетьман зі шведами встиг би прийти і розгромити московську облогу. Тоді одразу прилучилися б до гетьмана всі українські полки і вся Запорізька Січ (40 тисяч запорожців з гарматами). Та найголовніше – вибухло б стихійне всенародне знищення московських залог по всій Україні. За таких обставин Московщина не розпочинала б ні Полтавського, ні якого іншого бою, і москвини тікали б з України наввипередки, покинувши всі гармати і обози. І вся історія Східної Європи була б тепер цілковито інакшою. Отже, Полтавський бій виграв не московський цар під Полтавою, а український сотник І. Ніс у Батурині. Після Полтави таких Юдяничарів розплодилося тисячі. І це вони вигравали Московщині всі подальші бої з Україною. Це вони розбудували і зміцнили московську імперію. Це вони тр

              720.03.08, 12:11Відповідь на 5 від gen1usualex

              Через зраду сотника Носа, який виказав таємний хід до Батурина, цар його захопив, там було безліч провізії і зброї (40 гармат), які воювали проти Мазепи.
              Яка нах Росія, Іуди продали!!!

                820.03.08, 12:12Відповідь на 6 від Mamay_

                Сильно много "если"

                  920.03.08, 12:13Відповідь на 8 від gen1usualex

                  Постав собі "+" на полях))) Тобі зараховано)))

                    Гість: feride

                    1023.03.08, 12:18

                    Найкраще різницю культур висвітлила Леся Українка у "Боярині"

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна