Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Чому вбивали Україну

http://ua.pravda.com.ua/news/2005/11/25/36058.htm
10

Коментарі

13.03.08, 15:22

ну блина, такой информативный блог ... хотя бы пару фраз выложил, авторство и тд и тп

    Гість: Г-е-т-м-а-н

    23.03.08, 15:27Відповідь на 1 від gen1usualex

      33.03.08, 15:43

      статья из раздела "одна из многих" уже в печенках сидит тема голодомора... Предлагаю переключиться в другое русло и требовать от Монголии признание геноцида всего украинского народа...

        43.03.08, 20:24Відповідь на 3 від gen1usualex

        Не дивуююся твоєму коментару; в тебе одна звивина в мізку, що плавно переходить в кишку)

          54.03.08, 09:15Відповідь на 4 від Mamay_

          Не дивуююся твоєму коментару; в тебе одна звивина в мізку, що плавно переходить в кишку)не буду подобаться обезьянам и отвечать оскорблением на оскорбление... а каждый сам в силах решить у кого и что плавно переходит в кишку

          з.ы еще раз доказывает, что отсутствие аргументации у "оранжевых нациков" чаще всего компенсируется простым переходом на личности удачного дня, продвигай дальше свои псевдоправдивые статьи и красный погон я тебе всегда рад добавить

            64.03.08, 11:32

            Кати, кати... людоїди.. (с) Шевченко

              74.03.08, 16:05Відповідь на 5 від gen1usualex

              Це у вас "голубих" немає аргументації!!! Статті всі правдиві, відмінно від виступів ваших "голубих" політиків і істориків.

                анонім

                85.03.08, 20:30Відповідь на 1 від gen1usualex

                Погоджуюсь! Пиши сам! Бо так негарно

                  Гість: feride

                  95.03.08, 22:42

                  Та відключай ти коментарі, не псуй собі нерви. Можеш лишити коментарі тільки для друзів, або для учасників товариства. Це кощунство, лити бруд в таких питаннях...аргументації їм завжди буде мало. А читати корисно, просвіта і є просвіта

                    106.03.08, 10:45Відповідь на 9 від Гість: feride

                    Так і робитиму!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна