хочу сюди!
 

Наталі

50 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-53 років

Кізяцтво

І могили мої милі москаль розриває,
Нехай риє, розкопує не своє шукає.

 

Многомиллионный народ, населяющий в настоящее время берега Дона,
Кубани, Терека, Урала, Нижней Волги, Иртыша, Амура, Уссури
и другие (??? другіє -  тобто, це про Україну) места
Руси (Амур має відношення до Русі -????), какъ-то: Забайкалье и даже Камчатку (Камчатка - ісконная Русь - ???) и с гордостью
называющий себя в течение многих веков "казаками", едва ли может правильно
понимать носимое им имя, а темъ более объяснить его значение.

http://blog.i.ua/user/1957498/361413/

..в вопросе о происхождении этого, как будто-то бы всем известного, но
на самом деле загадочного народа – казаков. (У кацапів все, що стосується України ЗАГАДКОВЕ)

Казаки отстояли для (??? даремно українці скільки благ Московії зробили) России весь юг, покорили Сибирь, проникли на
Амур за 200 лет до его присоединения (в Албазин), открыли Берингов пролив
за 100 лет до Беринга (казак Дежнев) и даже проникли до островов Новой
Сибири, в Ледовитом океане 2).

http://blog.i.ua/user/1957498/361611/

...древний общинно-казацкий строй, старинный казачий говор (???отак, українська мова стає говором, добре, що козацьким, а не фінським), нравы...
...
Казаки прежних веков, как это ни странно звучит для историков, не считали себя русскими (??????????? Який українець вважатиме себе москалем), т.е. великороссами или москвичами или малороссами;в свою очередь и жители московских областей, да и само правительство смотрели на казаков, как на особую народность, хотя и родственную с ними по вере и языку.
...
"Особенности говора донских (???) казаков"
...
"Разве ты не русский?" – он всегда с гордостью ответит: "Нет, я казак"
...
http://blog.i.ua/user/1957498/364840/




Одна з таємниць московської імперії, яка і до сьогодні схована за сімома замками, - це історія виникнення і розвитку на її території козацьких військ. А полягає вона в тому, що Москва за жодну ціну не хоче визнати, що виникнення козацтва на своїй землі вона зобов’язана саме Україні. Практично в усіх козацьких військах основний контингент становили українці.
Українські козаки заснували Донське та Кубанське козацтво.
Забайкальське, Амурське та Уссурійське козацькі війська складалися переважно з українців, котрі заснували там такі станиці та селища як Покровське, Зарубинське, Козакевичі, Дяченкове, Киселева, Лопатинський станок, Крутобережний станок, Верхнє-Михайлівське, Нижнє-Михайлівське, Кукелівське,, Василівське, Туровий Ріг, Спаськ, Богуславське, Вірине, Рокитне, Котельне, Благодатне, Хоперське, Кубанське, Духовське, Київське, Трьохсвятительське, Констянтинівка, Захарівна, Біла Церква, Кневичі, Ніжин, Ромни, Кролевець, Киселівське, Ново київське, Барабаш-Левада, Ново-Русаніське, Володимирівка, Таранівка, Василівка, Миколо-Львівське, Полтавське, Вербівка, Волочаївка, Лук’янівка, Грачівка, Гончарівка, Новохрещена, розїзди Павло-Федорівський і Ново-Михайлівський  Хор, Чупровський, Красницький тощо, були засновані колишніми кріпаками Чернігівської і Полтавської губернії, нащадками запорізьких козаків. Чимало українських козаків було заслано до Сибіру в 1855-1856 роках під час придушення київської козаччини…
...
Лист одного надніпрянського українця до галичан, уміщений у «Слові» за 1863 рік: «Як тільки хто примітив, що ви українець, вас зараз беруть під надзор поліції, а запримітить дуже легко: як на пошті перехватять письмо, писане по-українськи, як почує поліцейський чинновник, що ви співаєте українську пісню, або заговорите зі знакомим, або зі сімєю на улиці по-українськи. Після того, кожного року вибирають чоловік 10 або й більше, і без всякої вини і суду висилають у Сибір. Так сего року вислали: учитель Стромин, інженер Лобода, адвокат Кониський, учитель Шевич, кандидат Чубинський і багато інших. Робиться се без суда, і вини не обявляють, бо нічого й казати про те, як хто промовить і словечко. Так, напримір, 18-літній хлопець Володимир Синегуб сидить вже півроку в тюрмі, за те, що вчив на селі парубків співати старі козацькі пісні».
...
Найцікавіше, що самі донські історики, на відміну від московських, стверджують, що саме запорізькі козаки були одним із засновників донського козацтва, вони ж заснували і першу столицю Донського Війська, яку в пам'ять про славне місто Черкаси було названо Черкаськ.
8

Коментарі

Гість: Ogin

115.01.10, 21:47

Донські козаки і зараз на запитання про національність відповідають: "Ми - козаки". Погано, що рідну мову забувають...

    215.01.10, 22:30Відповідь на 1 від Гість: Ogin

    Тут мова про витоки, а то виходить десь узявся "ЗАГАДОЧНИЙ" козак. А мову їм забути добре допомагають...

      316.01.10, 10:24

      От дость показовий прояв імперської мізкомийної машини.
      Мабуть немає в світі країни з таким непередбачуваним минулим (думка, нажаль, не моя, але мені подобається).
      А той москвофільний блогер або чеснообдурений романтичний маструбант на ВРД(вєлічіє русскага духа),або "чесний" сержант інету з зарплатою в рублях.

        Гість: отслужил

        416.01.10, 22:50

        розписуєшь те в чому зовсім не розумієшься.
        Приводиш слова казацького автора і казаків висміюїшь,дурко.А ще ім я взяв казацьке а самого слова цього та змісту не знаєшь.....

          517.01.10, 19:26

          Хвала козакам,що скрізь-усюди
          Будують щастя всім навколо
          Еней найкращим був