хочу сюди!
 

Лана

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 40-57 років

Про що ж думають жінки на роботі?

Як показало опитування на сайті Dating Direct, на роботі жінки думають про секс щоп'ятнадцять хвилин.

Тобто впродовж стандартного робочого дня думка про інтимніу близькість навідує жінок 34 рази.

В опитуванні взяли участь 1000 респонденток, і майже половина з них висловили невдоволення своїм сексуальним життям, заявивши, що думають про секс на роботі. Ба більше, семеро з 10 опитаних жінок зізналися, що фантазують "про це" годину щодня.

Фахівці встановили, що крім постійних партнерів, найпоширенішим об'єктом сексуальних фантазій жінок є зірки. За ними йдуть незнайомці, яких жінки випадково десь зустріли, а вже потім колишні коханці.

53% респонденток зізналися, що їм подобається колега по роботи, а 36% заявили, що в жінки мусить бути офісне "кохання", щоб було про кого думати вдома на дозвіллі.

Упродовж дослідження також було встановлено, що кожна третя жінка має чоловіка "для сексу", а 40% жінок фантазують про секс з іншим партнером під час любощів зі своїм власним. І тільки 7% зізналися, що під час пристрасного сексу називали коханця чужим ім'ям.

Голова Dating Direct Алістер Шрімптон зазначає: "Традиційно вважалося, що саме чоловіки весь час думають про секс. Це дослідження довело, що жінки точно знають, що їм треба в ліжку, і є так само пристрасними, можливо, навіть пристраснішими за чоловіків".

67%, 6 голосів

33%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
6

Коментарі

Гість: iris s

122.07.08, 17:23

брехня. п.2

    222.07.08, 17:30Відповідь на 1 від Гість: iris s

    брехня. п.2Брехня 100%. Я на Ирку смотрел, смотрел, а она хоть раз бы подумала про секс

      322.07.08, 17:44

      Признаюсь...я думаю...на работе...пытаюсь выбросить эти мысли...но они все равно появляются....
      Фантазирую...есть такое....
      Все остальное не могу сказать...так как нет такого....
      А на счет страсти...она очень невовремя появлется...с теми мыслями.....

        Гість: Kilim

        422.07.08, 17:48

        проголосовала за 1 вариант. потому как есть любимый, я его хочу. ну ка я могу о нем не думать-то?)

          Гість: iris s

          522.07.08, 17:48

          от уже ж точно - заметка для сообщества " Просвіта"

            622.07.08, 17:59Відповідь на 4 від Гість: Kilim

              722.07.08, 18:23

              чооорд... а хто ж тада работает?

                822.07.08, 19:58Відповідь на 5 від Гість: iris s

                Ви, коли-небуть буваєте задоволені
                Треба було в інше додати, які там є про жінок?

                  Гість: iris s

                  922.07.08, 20:13Відповідь на 8 від Mamay_

                  Ви, коли-небуть буваєте задоволені
                  Треба було в інше додати, які там є про жінок?

                    1022.07.08, 20:51Відповідь на 9 від Гість: iris s

                    У вас на аватарі дуже красива жінка

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна