Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Цікаве про дірки )))

Якщо ви учень середніх класів і прийшли без батьків, то про заповітну дірку навіть не мрійте. За дірку в вусі потрібно віддати 40-50 грн. Тому бийте відразу дві. Оптом дешевше – 60-70грн. // Фото з сайту smoking-room.ru

Сьогодні, йдучи по вулиці або їдучи в метро, усе частіше зустрічаємо людей із сережками у всіх частинах тіла. Для міста прикрашання тіла металом стає буденним явищем, але все-таки ще не всі люди реагують на це адекватно.

Тінейджери  таким чином намагаються підкреслити свою індивідуальність або "йти в ногу з модою", старше покоління зустрічає цю "моду" з осудом і нерозумінням. Де ж правда? Боротися з цим чи прийняти?

"Життя" поцікавилося цими питаннями і вирішило, якщо не розставити всі крапки над і, то, принаймні, пошукати відповіді на деякі питання.

Існує думка, що сережки - суто жіноча прикраса, і тільки геї проколюють праве вухо. Хоча...

Можна вірити у це, можна заперечувати, але простіше звернутися до історії. Адже, може, зовсім не обов'язково - геї, можливо, просто стиляги.

Пірсинг (Body piercing  -  з англ. - букв. - прокол тіла) -  процес проколювання різних частин тіла з наступним вставлянням прикрас - існував протягом всієї історії людства.

Пірсинг вуха і довга мочка - предмет гордості молодого масаї. В Кенії переконані: для успішного полювання, воїну необхідно прикрашати своє тіло. Фото: smoking-room.ru
І сережки, якщо вірити історії, з'явилися саме як чоловіча, а не жіноча прикраса.

Перші відомі чоловічі сережки з'явилися в долині Нілу в V тис. до н.е. Їх носили єгипетські фараони, ассірійські і фінікійські царі, скіфи і сармати.

Відомий Тамерлан носив золоті кульчики в обох вухах. Не цуралися дорогого колечка у  вусі  і слов'янські князі, і запорізькі козаки.  

Де ж собака зарита

З давніх часів багато народів підходили до пірсингу досить винахідливо. Таміли Південної Індії, проколовши вуха дитині, починали розширювати отвір, вставляючи туди важкі предмети доти, доки мочки не досягали пліч.

Індіанці-ботокуди Південної Америки під шкіру нижньої губи вживляли дерев'яний диск, від чого на обличчі з'являвся "дзьоб".

Аборигени Калімантана вставляли у вуха важкі прикраси, а заодно вискубували брови і вії, просвердлювали верхні різці, робили в них мідні заклепки, потім ці зуби чорнили і заточували.

Багато жителів Індії і зараз вішають на ніс витончені сережки.

Південноамериканські індіанці міранья з ріки Жапура використовували як носові кільця щось схоже втулки як особливий знак  свого племені.

У деяких племенах прийнято вставляти дерев'яні пластинки, деталі зі смоли чи металу у дірки, що у вухах або губі. А ви б наважились на таке?
Доходило до того, що жінки носили цілі ланцюжки втулок, і їм доводилося відкидати їх за вухо, щоб не заважали працювати. В Африці жінки з племен джур і мору могли одночасно проколювати носову перегородку, вушну раковину і верхню губу.

У більшості південноамериканських індіанців існував звичай робити отвори у найрізноманітніших частинах обличчя, але найчастіше в носі, вухах і нижній губі.

У дірочки протягували дерев'яні або бамбукові палички, згорнуті листки, а в урочистих випадках - порожнисті кісточки маленької пташки з протягненими крізь них перами. Іноді в нижню губу вставляли велику втулку з дерева, смоли, каменю або металу.

І звичайно, не можна не згадати ацтеків, що з ритуальною метою перфорували язик, а також древніх римлян, що вставляли в соски пряжки своїх плащів.

Однак пірсинг  задумувалася не тільки як прикраса. Це, швидше за все, був знак відмінності, символ стану в суспільстві, приналежності до племені чи оберіг.

Великі таємниці маленьких сережок

У давніх єгиптян і ассірійців сережка свідчила про високий статус у соціумі, а в давньому Римі вказувала на раба. Давні греки, що носили сережки, заробляли собі на життя проституцією. Центуріони Цезаря носили кільця в сосках як знак мужності і відваги.

Сережка у злодія - символ безстрашності перед церковним судом і належності до соціального "дна".

У піратів сережка означала захоплений корабель.

Російські жінки дарували сережки, щоб уберегти солдатів від сліпої кулі. Може, саме звідси приказка "Для милого дружка хоч сережку з вушка!".

Особливий зміст у сережку вкладали козаки. У лівому вусі її носив єдиний син матері-одиначки. У правому - єдиний син у батьків. В обох вухах - останній у родині, годувальник і продовжувач роду. За козачою традицією, отаман або осавул був зобов'язаний оберігати таку, особливу людину. Цього щасливчика під час війни, наприклад, не мали права піддавати смертельному ризикові, не відсилали на вірну загибель у саме пекло.

Але в історії пірсинга були не тільки злети. Наприклад, у XIII столітті католицька церква заборонило будь-яким чином модифікувати тіло. Ця заборона поширилася і на сережки.

Однак уже в XVI столітті Генріх ІІІ спокійно носив у правому вусі дві сережки і, здається, непогано почувався.

Омріяна дірочка сьогодні

Техніка пірсинга проста і, загалом, мало змінилася за тисячоліття. У стародавні часи для проколювання частин тіла використовували голки і гострі ножі з металу, кісток, раковин або заточені камені.

"Тепер я чебурашка! А яке у мене "ікло!" Всі зуби видно!"

Зараз майстри пірсинга використовують спеціальні пістолети, порожнисті голки і скальпелі, що значно полегшує неприємну процедуру.

Любителі серйознішого втручання у своє тіло, наприклад, підшкірних силіконових вставок або електронних пристроїв, вдаються навіть до хірургічних операцій.

"Життя" звернулася в кілька відомих пірсиг-студій у Києві, щоб довідатися, що, де і як.

Майстер студії Tatoo House Василь Вороновский розповів, що сьогодні з проханням проколоти якусь частину тіла звертаються щодня.

Переважно, це молоді люди від 16 до 20-22 років. Найбільшим попитом користується пірсинг пупка, брови, язика і губи. Іноді люди звертаються з приводу інтим-пірсинга.

"В принципі, робити пірсинг нескладно, - говорить Василь. - Однак найнебезпечнішою зоною для проколу є язик. В основному через те, що язик - це м'яка тканина, що в роті багато мікробів. А це вимагає додаткового догляду. Наприклад, для ефективного загоєння можна порекомендувати препарат мірамістін. Але всі люди різні, різний імунітет. Іноді цього буває не достатньо. Тоді доводиться підключати мазі і гелі з антибіотиками, білковими гідролізантами та інші засоби".

"Дивись мені в очі! В очі, я сказала!" Фото: www.mecho.ru
Сьогодні пірсинг-салони  і студії пропонують цілий калейдоскоп послуг: від звичайного проколювання вух до так званих флеш-тунелів і "корсетів".

І в принципі, за словами майстрів, пірсинг - безпечне захоплення. Але тільки якщо робити його в гарному салоні, з гарною апаратурою, одноразовими і стерильними інструментами.

А людина, якій ви довіряєте потерзати якусь ділянку вашого тіла, повинна мати як мінімум диплом (сертифікат) майстра, а ще краще медичну освіту, знати метали і ... психологію.        

Однак майстер студії Tatoo House зізнався, що бувають і не дуже приємні моменти.

"Прийшла дівчинка, який зробили пірсинг пістолетом... Це просто розривається тканина, сережка з поганого металу. Це розряд Гіннес-шок. Довелося підрізати, виймати сережку, обробляти. Рятувати людину", - ділиться гірким досвідом майстер.

"Так, ще дві-три дірки в брові, кільце на губі... І все, мабуть. Хоча пірсінгу не може бути забагато!"

Гарний майстер повинен гарантувати, що його робота буде хорошою, не призведе до незручностей.

Однак, за словами Василя, не завжди майстер зробить пірсинг беззастережно. Якщо ви учень середніх класів і прийшли без батьків, то про заповітну дірку навіть не мрійте.    

Якщо ж ви "доросли" до віку, коли вас нормально сприймають і без батьків,  і раптом жах як захотілося проколупати на тілі дірку, то в різних салонах Києва на таке задоволення прийдеться трошки розщедритися.

Наприклад, за дірку в вусі потрібно віддати 40-50 грн. Тому бийте відразу дві. Оптом дешевше - 60-70грн.

Пірсинг брови витягне з вашого гаманця близько 100 грн., ніс "потягне" на 100-120, а за пупок прийдеться викласти близько 150-180 грн.

Так що удачі! Ростіть, живіть, "коліться", шукайте свій стиль!

Але ніколи не забувайте, що ваша унікальність ніяк не залежить від маси металу на тілі!

Фото з сайтів: www.liveinternet.ru,  www.news.bbc.co.uk і

monarch.infostore.org

Джерело: http://life.pravda.com.ua/private/47c7f041b2c57/
10

Коментарі

13.03.08, 08:46

ну я і піратка аж 8 кораблів захопила
добре, що хоч не у Греції живу
цікаво, супер

    23.03.08, 08:47

    Да...это интересно...завораживающе....но я ПРОТИВ ЭТОГО....
    Могу только быть ЗА проколотые уши
    Все остальное....это уродование своего тела...ИМХО
    Не считая племен,где это традиция

      33.03.08, 08:47

        43.03.08, 08:47Відповідь на 1 від Hurrem

          53.03.08, 08:48Відповідь на 4 від NATALI_YA

            63.03.08, 08:48Відповідь на 2 від Shtorm911

            у меня такое же мнение... ну там еще пупок - куда ни шло...

              73.03.08, 08:49Відповідь на 5 від Hurrem

              все для вас!

                83.03.08, 08:49Відповідь на 6 від NATALI_YA

                Я даже ПРОТИВ пупка

                  93.03.08, 08:51Відповідь на 8 від Shtorm911

                  а прикинь, как это - соски проколоть (мужчинам)...

                    103.03.08, 08:52Відповідь на 9 від NATALI_YA

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна