Наука-Християнство-Світ

Через видалення гурту "Християнство" я заклав новий у моєму тепер авторстві. Отже не те, що ми думаємо про науку, християнство, світ, а те, що вони говорять про себе. У кого є вухо, нехай ділиться чому навчився в цю мить?
1+ подписаться

1 участник

  • Крилами віри

Смотреть всем думающим людям!

Ученые признали существование Творца, крах теории Дарвина.

СМОТРЕТЬ ВСЕМ ДУМАЮЩИМ ЛЮДЯМ!
Фильм настоящих Учёных, которые безпристрастно ищут Истину.
Друзья, сделайте максимальный репост.


https://www.facebook.com/groups/1908550422512940/permalink/2074343505933630/Stats

Наш поточний курс по BBN

Тобто вступив в курс

Описание:
"Доктрина о человеке" - второй курс в серии "Основы богословия". Он состоит из трех разделов: 1) учение о человеке (антропология); 2) учение о грехе (гамартиология); 3) учение о спасении (сотериология). 

Курс записан по книге Чарльза Райри "Основы богословия" издательства "Духовное Возрождение". Доктор Чарльз Райри был преподавателем систематического богословия в Даллаской семинарии, уважаемым писателем и исследователем Библии.

Принаймні один очерк з нього виводжу у блог
Stats

Ну сука блін!

Добре, що тепер ми можемо обирати свого лікаря, шкода що вибір скудний.

Проведемо експеримент на актуальну тему яку я розпочав вже протягом року, після проходження курсу "Чистота сексуального життя" та раджу друзям 

 1)Якщо бачите мій діалог

 2) Це здається теж центр в Україні, там говориться про "секс з новим партнером" уважно прочитати перші рядки опису про канал.

Отже мої майже інтуїтивні підозри, виправдались на 100 балів, не Європа шле на панель, а  психологи і лікарі, радянські часи не виключення бо різниця, що гріхи легалізували на державному рівні у тому числі і розлучення, а значить секс на рівні перелюбу ще й в законі.

Знайшов лікаря від якого в захваті, звернути увагу на її тон в голосі, на її рухи(тендітність, ніжність) тільки не знаю про що говорить

То де ж богобоязні лікарі з ніжністю, тремтінням, красою і святістю?

І так друзі це прочитали і їх почало тащити у вірному напрямку, наприклад сюди


Stats

Відкрита стародавня могила чи все так стародавнє?

У Римі археологи знайшли стародавню гробницю. У ній скелети трьох чоловіків та однієї жінки з урочистими поховальними прикрасами.

Датують знахідку четвертим століттям до нашої ери.Уважно вивчаємо побут чи такий він відсталийpodmigStats