Вид:
краткий
полный

Гурт "28"

Шлях Аріїв: Україна в духовній історії людства

  • 16.10.13, 22:35


....

Я довго вагався: чи давати розповідь Гуру в тій частині, де йдеться про найнеймовірніше — характеристику Місяця як штучного об'єкта? Чи не підірву я довіри читача? Але, по-перше, цей момент розповіді логічно необхідний, по-друге, в наступні роки я знаходив та ще й досі знаходжу підтвердження почутого від Самдена в працях багатьох дослідників.

— Ми живемо в підмісячному світі у повному розумінні цього слова. Хто з цим не згодний, той мало що розуміє в земній історії і в творенні життя, — так розпочав Гуру.

— За християнським Ученням, як відомо, світ створений Богом близько 8 тисяч років тому, точніше 5508 року до н. е. Літочислення у Візантії, в Київській, а пізніше в допетрівській Русі велося саме з цієї дати. Що вона означає? Чисту вигадку, безпросвітну дурість наших предків (над якими знущались атеїсти всіх часів, хизуючись школярською ерудицією) чи щось серйозніше? Щоб відповісти на це запитання, потрібно знати факти, відсутні у загальноприйнятих курсах історії.

11 542 року до н. е. — фатального в історії Землі — трапилась велика катастрофа. Саме вона описана Платоном. Стихія «в один день і одну тяжку ніч» згубила останній оплот Атлантиди — архіпелаг Посейдонію. Загинула значна частина людства. Більшої з тих часів не було.

Ця дата відбита в легендах і календарях багатьох народів. З неї починали свою історію стародавні єгиптяни, ассирійці, доколумбові народи Америки, протоіндійці доарійської епохи. Так, давньоєгипетський сонячний цикл нараховував 1460 років (період Сотіс). Один із цих циклів завершився 1322 року до н. е. Якщо відрахувати від нього сім циклів назад, виходить 11542-й рік — рік катастрофи. Давньоассирійський календар складався з місячних циклів — по 1805 років кожний. Кінець одного з них припадає на 712 рік до н. е. Якщо відкинути від нього шість циклів назад, знову виходить 11542-й рік. У майя календарна ера розпочиналась 3373 року до н. е., а календарний цикл тривав 2760 років. Три цикли назад дають 11543-й рік (різниця в один рік пояснюється зсувом початку року). І так далі. Такі збіги не можуть бути випадковими.

Катастрофу вже не піддають сумніву (твердження деяких неосвічених істориків не беремо до уваги), сперечаються про її причини [Під впливом розповіді Гуру я поїхав на наукову конференцію з проблем катастрофи, яка проводилась 1971 року в Бюракані. Пам'ятаю виступи В. Амбарцумяна і В. Шкловського, шо вразили всіх. Визнаючи катастрофу як факт, сперечались лише про її причини. Одні стверджували, що Земля зіткнулася з якимось небесним тілом, інші — шо вона «захопила» Місяць, треті — що це був спалах вулканічної діяльності]. А причина була ось у чому. Того року наша планета отримала супутник — четвертий числом Місяць. Попередній припинив своє існування близько 20 тисяч років тому, після чого почалося велике зледеніння, а панівна на Землі третя раса (раса атлантів) вступила в кінцеву стадію своєї історії. Залишився тільки архіпелаг Посейдонія.

Третій супутник падав повільно, понад три тисячі років. Спочатку він розколовся на чотири шматки, які проносилися на відстані 30–40 тисяч кілометрів від Землі. Утворився гігантський шлейф, який, знижуючись, дедалі більше затуляв небо. Потім місячна маса, що падала, почала розжарюватись від опору атмосфери. Води океану «стягувались'' до екватора гід впливом місячного тяжіння, що посилювалося, затоплюючи землю. Потоп розгортався вздовж екватора у вигляді «гребеня». Розпочався процес горотворення.

У найдавнішому з відомих текстів — книзі «Дзен» — про це сказано: «Вода-матір, велике море, заридала. Вона піднялася, вона зникла в Місяці, який підняв, який породив її…

Коли люди були знищені потопом, земля-матір залишилась спустошеною; вона прохала висушити її» [Блаватская Е. П. Тайная доктрина. — Смоленск, 1993.—Т. 2.—С. 86–87].

Жахлива картина. Більшість людства загинула. Біблійний потоп, коли врятувалася лише родина Ноя та по одній парі «кожної тварі», — саме ця катастрофа.

Тут я іронічно запитав Гуру:

— Що ж то за жорстоке бомбардування Землі Місяцем? Недбалість небесних деміургів чи вони свідомо вирішили знищити людство? Як можна в усе це повірити?

http://os1.i.ua/3/7/11426457_557aa173.jpg

http://os1.i.ua/3/1/11426480_8d8e592a.jpg

Проханов про хозарську складову політики Кремля

  • 10.10.13, 09:39
За цю замітку мене видалено зі співтовариства ВАРТА

Одне фото...


http://photo..ua/user/991126/114660/8973007/#advA_advC_8973007_15531668. ...Жук відзначав, що Успенський собор було зруйновано саме тоді, коли мало розпочатися врочисте богослужіння у присутності високопоставленого командування вермахту, про що напередодні по місту ходили чутки. За свідченнями київського міського голови в 1942–1943 рр.Л.Форостівського, у перших числах листопада 1941 р. радянські підпільники розповсюдили в місті листівки з погрозами щодо висадження в повітря лаври, одну з яких він особисто зняв на Сінному базарі та передав до міської управи її голові В.Багазію, а той, своєю чергою – окупаційній військовій адміністрації. Проте заходів не було вжито, і собор загинув. Л.Форостівський стверджував, що у храмі мала відбутися велика відправа на честь звільнення Києва від більшовиків, і з цим пов’язував появу згаданих листівок... http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:BAQ1KbKedS4J:histans.com/JournALL/journal/2011/6/9.pdf+&cd=1&hl=ru&ct=clnkhttp://chtyvo.org.ua/authors/Forostivskyi_Leontii/Kyiv_pid_vorozhymy_okupatsiamy/ В. Багазій очолював київську міську управу від 29 жовтня 1941 р. до 19 лютого 1942 р. Він – український патріот, націоналіст, став жертвою гітлерівського окупаційного режиму, його прах разом з тисячами жертв режиму покоїться в Бабиному Яру.http://kmoun.info/news/view/612.html

Письменник Віктор Суворов отримав золоту медаль Кафки

Письменник Віктор Суворов отримав золоту медаль Кафки і сподівається відвідати Черкаси Європейська Унія Мистецтв і товариство "Коло Франца Кафки" (Прага) нагородили всесвітньо відомого історика і письменника Віктора Суворова Золотою медаллю Франца Кафки за унікальні досягнення в галузі літератури. Про це повідомив сам письменник, передає УНІАН. http://www.unian.net/ukr/news/news-426878.html

Кандидатуру письменника було висунуто Британським відділенням Міжнародної Асоціації письменників і публіцистів.

Віктор Суворов відзначив, що дуже хотів відвідати Україну, відвідати могили рідних, зустрітися з друзями,

і, можливо, провести тут публічну лекцію або творчий вечір.

Володимир Різун (літературний псевдонім Віктор Суворов) –

колишній радянський розвідник-утікач із СРСР, полковник Головного розвідувального управління Генерального штабу Збройних сил Радянського Союзу; історик, дослідник і письменник в жанрі історико-документального та художньо-історичного роману.

Народився  на Дальньому Сході в сім'ї кадрових військових,  яка з часом переїхала до Черкас.

http://pres-centr.ck.ua/tape/17700
Страницы:
1
308
309
310
311
312
313
314
315
предыдущая
следующая