Вид:
краткий
полный

Гурт "28"

ОБЪЯВЛЕНИЕ. Продается:

1.Комбикормовый завод в Славянском районе Донецкой области. Производство комбикормов для птицы до 100т в сутки, сушка зерна – 50т в сутки.
2.Комбикормовый завод в г.Славянске. Производство комбикормов до 120т в сутки, сушка зерна – 50т в сутки.
3.Молокозавод в г.Славянске. Переработка молока – до 100т в сутки, производство более 120 видов продукции.
4.Инкубатор в г.Славянске. Укомплектован современным оборудованием зарубежных фирм на 450тыс. яиц.
5.Комбинат мясопродуктов в г.Славянске. Убой в час: свиней – 80 голов, КРС – 25 голов, птицы – 1,5-2,0 тыс. голов. Заморозка и хранение 1000 тонн продукции.
6.Мясоперерабатывающий завод в г.Краматорске. Производство 20 тонн в сутки 200 видов колбас и изделий.
7.Современный свинокомплекс на 64 тыс. голов (Константиновский район Донецкой области).
8.Пансионат в г.Святогорске – земельный участок – 8,6га., озеро, 5 корпусов, столовая, котельная, лечебница, комплекс административных зданий. Цена – 100млн. грн.
9.Рыбкомбинат в г.Керчь (АРК) – земельный участок – 27га., подъездные ж/д пути, береговая линия – 500 м,
3 рыбопромысловых судна, цеха по переработке рыбы и производству консервов, комплекс по производству кормовой рыбопродукции (500тн/мес). Цена – 15 млн. грн.

Контактный телефон 050 328-37-77.

http://zasyadko.net/

Реклама на сайті шахти Засядько
В якому банку отримували гроші робітники шахти Засядька ?

  • 04.03.15, 17:30


Під час вибуху на шахті імені Засядька у Донецьку загинули 32 людини.

Про це під час засідання Верховної Ради заявив спікер парламенту Володимир Гройсман.

"Сьогодні вранці сталася трагедія на шахті ім. Засядька. Є жертви. На даний момент - 32 людини", сказав глава Ради. Нардепи вшанували пам'ять загиблих гірників хвилиною мовчання. Натомість у прес-службі Донецької ОДА уточнили, що вибух стався сьогодні о 5.30 через викиду газу метану. Під землею на глибині 1200 метрів знаходилися 50 осіб. На шахту виїхали 15 відділень гірничорятувальної служби.

Натомість у ДСНС інформацію про вибух не коментують. Надзвичайники пояснюють, що шахта знаходиться на території, контрольованій бойовиками.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina/zhertvami-vibuhu-na-shahti-zasyadka-u-donecku-stali-32-lyudini-groysman-413169.html


До свята Торжества Православ’я відкрилася виставка ікон

  • 04.03.15, 11:18


1 березня, у першу неділю Великого посту, у галереї «Соборній» Духовно-просвітницького центру УПЦ відкрилася виставка ікон «Торжество Православ’я».

Учасники виставки:

— Іконописна школа-майстерня при Харківській духовній семінарії;
— Іконописне відділення Полтавської місіонерської духовної семінарії;
— Майстерня-школа іконопису «Ассіс» (м. Вінниця);
— Криворізька єпархіальна іконописна школа ім.прп. Андрія Рубльова;
— Факультет іконопису Православного центру прикладних мистецтв ім. прп. Іоана Дамаскіна (Голосіївський монастир);
— Іконописна студія «Соборна» (Кафедральний собор УПЦ)

Як відомо, встановлення свята Торжества Православ’я пов’язано з подіями Константинопольського собору 843 року, скликаного імператрицею Феодорою для відновлення іконошанування у Візантійській імперії.

Долучайтеся до історії шанування ікон в Україні!

Виставка проходитиме з 1 до 29 березня за адресою:

м. Київ, Залізничне шосе, 3, Галерея «Соборна»

Телефон для довідок: (044) 529-03-59

Історія встановлення

Після церковного собору, що засудив іконоборців і відновив іконошанування в імперії, Феодора влаштувала церковне торжество, яке припало на першу неділю Великого посту, бувше у 843 році 11 березня (за іншими даними — 19 лютого ).

За словами церковного історика Карташева, один з візантійських літописців описав цю подію таким чином:

« Цариця запропонувала найсвятішому патріарху Мефодію сповістити і зібрати всіх православних митрополитів, архієпископів, ігуменів, кліриків і мирян, щоб прийшли у Велику Церкву Божу з чесними хрестами і святими іконами в першу неділю святого Посту. І коли незліченна безліч народу зібралося, приходить і сам цар Михайло зі святою і православної матір'ю своєї Феодорою і з усім синклітом ... з'єднавшись зі святим Патріархом, разом рушили від вівтаря зі святими іконами і чесним хрестом і святим євангелієм і пішли з літією до воріт палацу, так званих Кентавріевих. І після довгої молитви та на розбитого многоплачевного і невимовне солодкого волання вернулися у святий храм для здійснення божественної таємничої літургії з великою радістю і торжеством. І таким чином відновлені святі і чесні ікони для вшанування і поклоніння в храмі Божому. Благочестиві ж самодержці зі всечесним і святим патріархом Мефодієм та колишніми при ньому тоді митрополитами і преподобними подвижниками постановили: щорічно в першу неділю святого Посту святкувати урочисто у Великій Божої Церкви цей святий і чесної свято, який і святкується донині. Ікони одночасно були поставлені і в усіх церквах Константинополя.
 »


На спомин про цю подію, значущу для християнського світу, і в пам'ять імператриці Феодори щорічно в першу неділю Великого посту Православна церква урочисто святкує відновлення іконошанування, іменоване «Торжество православ'я».

На Донеччині прощалися з бійцем "Правого сектору"..

  • 03.03.15, 21:28


Сьогодні на Донеччині прощалися із бійцем "Правого сектору" з позивним "Танчик".

Вдома у нього залишилося троє дітей. Проводжали в останню путь воїна його побратими.

roserose 

Кілька днів тому доброволець загинув від осколків міни. Снаряд тоді забрав життя і фотокореспондента Сергія Ніколаєва. За час перемир’я це вже друга жертва серед бійців 5 окремого батальйону.

Побратими розповідають — був Механік від Бога. Бійці жартували: якщо Танчик не може зремонтувати техніку – значить це купа металобрухту. 

Попрощатись із Танчиком, приїхали і хлопці з Пісок. Розповідають, що бойовики далі обстрілюють позиції сил АТО із мінометів. А подекуди на близьку відстань підбираються снайпери. Утім переконують, що сил відбити атаку, чи то пак, штурм прилеглих до аеропорту сіл, у них достатньо.

Микола Флерко ("Танчик") загинув 28 лютого в Пісках, що поблизу Донецька. Чоловік помер від ворожої міни.

http://24tv.ua/news/showNews.do?na_donechchini_proshhalisya_iz_geroyichnim_biytsem_pravogo_sektoru&objectId=550405

http://os1.i.ua/3/1/12942383_77f57dd9.jpg

http://os1.i.ua/3/1/12845393_3b1df6e7.jpg