Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Унікальні “сонячні” жалюзі

Комунальні послуги для простого українця – дороге задоволення. Разом з тим такий необхідний ресурс, як світло і тепло, можна отримувати безкоштовно – від сонця. Власники будинків можуть встановити сонячні батареї на дахах, але що робити жителям багатоквартирних будинків? Українець Євген Ерік придумав красиве і порівняно недороге рішення проблеми: «сонячні» жалюзі.

Одне вікно, прикрашене таким незвичайним гаджетом, зможе генерувати до 100 кВт·год енергії в місяць. А обійдуться такі жалюзі в $ 300 з установкою. Ерік розповів AIN.UA, як народився проект SolarGaps і на якій стадії він сьогодні.

5

Коментарі

125.06.16, 12:51

    225.06.16, 12:58

    то зрозуміло, але кожен Сам Собі повинен робити краще(в першу чергу)....

      325.06.16, 13:15

      повинні...)) Але якщо держава не може допомогти, то хай не мішає...)

        425.06.16, 13:23

        Опять лайки и восторги. Умники, возьмите, блять, хоть раз в руки калькулятор и посчитайте, прежде, чем хлопать в ладоши. 300 баксов = 7500 гр. 100 кВт/час(при условии абсолютной эффективноси, что маловероятно) = 99 гр. Когда окупится? Они проживут столько? Я уже не говорю про необходимость преобразовать полученную энергию в удобоваримый вид. Простейший инвертор стоит еще 1000-1500 гр.
        Коммуналка дорогая, а это просто халява.

          525.06.16, 13:25

          Бачив і знаю... У Нас в Харківській обл. недавно відкрили завод по переробці сміття! Всього повинні 11-ть запустити... З сміття можно норм грошей заробити, тільки треба з розумом до цього підійти..!

            625.06.16, 13:30Відповідь на 4 від Philosoffer

            Умнік на данний момент ціна така... коли запускається масове виробництво то і ціна буде менша...
            Головне:
            1. Те що можна бути незалежним(відносно) від постачальника єлектроенергії...
            2. Та те що в цьому напрямку йдуть розробки і впроваджуються в побут...

              725.06.16, 13:40

              Якщо все норм зробити то хай везуть..)

                825.06.16, 13:41

                Бачив і знаю... У Нас в Харківській обл. недавно відкрили завод по переробці сміття! Всього повинні 11-ть запустити... З сміття можно норм грошей заробити, тільки треба з розумом до цього підійти..!У розвинутих країнах після переробки 80-90% сміття надходить знову у виробництвоТак це і є мета...)

                  925.06.16, 13:46Відповідь на 6 від VaRvaR

                  Ну тогда может подскажешь мне, слабоумному, когда началось массовое производство солнечных батарей и сколько они нынче стоят? Сильно подешевело?

                    1025.06.16, 13:47

                    Згоден і впринципі переробляють, але поки не так масово як хотілось...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна