Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Дискусія з Ogin ом. Приєднуйтесь...

    А Вам відомо про існування такого відрізку часу, протягом якого ми нічого вже не можемо сказати про стан елементарної частинки. Застосовуючи співрозмірність безмежного не тільки до максимально великих,  але і до мінімальних величин ми можемо однозначно прирівняти безмежність та вічність Космосу, в якому ми живемо, до тої миті існування кварка, про який ми нічого не можемо знати.

   Як Вам такий бар'єр людського знання? Але ж буття існує незалежно від нашого про нього знання. Тому логічно, що Бога, який є вічним, ми руками не помацаємо, не пізнаємо своїм розумом просто тому, що існування нашого безмежного і вічного Космосу це навіть не мить для Вічності.

9

Коментарі

11.03.08, 22:47

Володька,что с тобой?

    Гість: Gessle

    21.03.08, 22:52

    ого
    а сам Одін где?

      31.03.08, 22:53

      Блин, мозг перегрелся

        41.03.08, 22:56Відповідь на 2 від Гість: Gessle

        ого
        а сам Одін где?
        а кто его знает

          Гість: Irvi-N

          51.03.08, 23:06

          теоретически это похоже на то, что множества точек, принадлежащих отрезку соизмеримо (равно) множеству точек, принадлежащих любой прямой в пространстве... это мы проходили 2 года назад, в 8 классе...

            61.03.08, 23:09Відповідь на 2 від Гість: Gessle

            ого
            а сам Одін где?
            Напевно не любить публічності. Ладно, я зачекаю, коли з ленти вилетить замітка, може тоді появиться.

              71.03.08, 23:25Відповідь на 5 від Гість: Irvi-N

              Хороша математична аналогія, правда порівняння самої точки з прямою теж не погано підійде. Але відрізок і пряма - це

                Гість: Irvi-N

                82.03.08, 13:34Відповідь на 7 від Володюсик

                но можна брать дюбой отрезок, в том числе и тот, кторый стремится к размеру одной точки)

                  93.03.08, 11:35

                  Ото впулив

                    1019.03.08, 00:06

                    ха, прикольно, но я мыслю малость совсем иначе

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна