хочу сюди!
 

Ліда

53 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Ще раз про "24 години Дубая"

Вперше в житті прочитав художньо-аналітичний огляд про 24-х годинні автогонки, твір художній за виразністю, аналітичний по суті. Огляд цьогорічних перегонів Dunlop 24H Dubai з чотирьох частин на сайті української команди Цунамі (Tsunami Rally Team).  Відверто кажучи, давно (а може й ніколи?) не читав нічого, що так виразно передає зміст і дух гонки. Можливо перебільшую, але лише тому, що прочитане співзвучне моєму розумінню і баченню багатогодинних автогонок.

Хтось може спитати, а що в них цікавого? Прочитайте, може й Вас зацікавлять. Це не Формула-1, це інші автоперегони, іншого гатунку. Вони не гірші і не ліпші, ці автоперегони. Вони інші. Досі всі намагання з боку журналістів пояснити відмінності між F1 та 24h зводились до методи зі старого радянського анекдота про білоруса та грузина на з’їзді колгоспників СРСРу 30-х роках.

Білорус питає у грузина:
- А у вашому колгоспі, що вирощують?
- Мандарини!
- А що це таке?

Грузин довго насмагався пояснювати на ламаній російській мові, але якось це йому не вдавалося. Зрештою у відчаї питає у білоруса:
- Слушій, ти картошка знаєшь?
- А то!
- Так вот, мандарін савсем не пахожій!


Річ ясна, що у людей різні смаки: хтось цінує миттєве задоволення, а хтось - тривале. Хтось перегони GP та F1, хтось - 24-х годинні гонки. Я люблю і одне, і друге, і ще багато чого... lol
Дуже виразно висловився про суть 24-х годинних автоперегонів неодноразовий переможець 24-х годин Нюрбурґрінґу Марсель Тіманн (Marcel Tiemann): "Це спринтерський екстаз протягом 24-х годин"

Чим ще цікаві перегони 24 години Дубая, так це специфічним контингентом учасників. Зазвичай тут представлені переможці різних серій кільцевих автоперегонів з різних "вагових категорій", які намагаються довести , що власне в іхніх перегонах беруть участь правдиві чемпіони. Це додає учасникам наснаги, а перегонам - перцю.

На наших гонщиків також зверніть увагу - змагатися на рівних з грандами світового автоспорту, це вам не вибори президентів. Тут самими грішми і нахабною брехнею не переможеш - змагання відбуваються у інших цивілізаційних вимірах. Тут треба мати багато інших людських властивостей.

Зрештою, дивіться самі.
4

Коментарі

111.02.10, 23:03

Це добу по кільцю? Скучно! Мені в цьому сенсі Дакар подобається!

    212.02.10, 22:54Відповідь на 1 від Соняшний

    Це вже, як у нас говорять: Хто на що вчився!
    Ралі і ралі-рейди - це ще два відмінних фрукта