хочу сюди!
 

Маша

49 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

У VLN-2010 новий спонсор

Фірма BF Goodrich, яка протягом останніх 8-ми років була головним спонсором VLN (чемпіонат з кільцевих автомобільних перегонів на витривалість на Нюрбургрінзі-Нордшляйфе), не продовжила спонсорський контракт з організаторами чемпіонату на 2010 рік.

Новим спонсором серії стала німецька фірма з Гамбурґу "Premio Reifen + Autoservice" (Premio Шини + Автосервіс), яка підтримує мережу з понад 240 сервісних центрів для вантажівок у Німеччинв, та майже стількі ж у Польщі, Росії, Узбекистані, Казахстані, Туреччині, Чехії, Угорщині та Словаччині.

Як відомо, цього року у німецькій серії VLN візьмуть участь як мінімум дві команди, в яких виступатимуть українські автогонщики.

Це німецька команда "Чорний Сокіл" (Black Falcon), де виступатиме Андрій Лебідь, та українська команда Tsunami RT на Porshe 997 GT3 Cup у складі Андрія Круглика (Київ), Олександра Гайдая (Одеса), Олексія Басова (Москва) та Міхаеля Шратца (Німеччина). Автомобіль підготовлено німецькою командою Steam Racing, власником якої є Міхаель Шратц.Як відомо, команда Tsunami RT на Porshe 997 GT3 вдало виступила 13-16 січня цього року в гонці 24 години Дубаї, посівши 8-е місце в абсолюті, що є найвищим досягненням для українських пілотів у 24-х годинних гонках за всю історію.

На жаль, нема достовірних даних про плани героїв сезону VLN-2008 команди Racing Team Ukraine та інших українських гонщиків (Олексій Кікірешко, Валерій Горбань, Андрій Онистрат, Олексій Мочанов, Володимир Кондратенко) щодо виступів на Нюрбурґринзі в гонках сезону 2010 року. Але чутки про такі наміри є.

Інформація:
http://nordschleife.rally-klub.com
http://tsunami-rt.com

Фото: П. Скобленко, http://tsunami-rt.com
3

Коментарі