Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

At

At

Барвінок вічний, як і вічна думка


На рахунок попередньої замітки про українську мову, тут дехто зробив такий закид:
выбор прилагательного не самый лучший, если учесть, что барвинок есть классическим кладбищенским растением. его с давних времен садили в Украине на могилы. замените уж на "мова солов’їна".

по-перше: це не я вибрав і вкорінив вислів "мова барвінкова"
по-друге: "Барвінок малий, як і решта видів барвінку, є улюбленою декоративною рослиною українців. Барвінок малий широко культивують у парках, лісопарках, скверах, суцільних насадженнях і куртинами на схилах, ровах, кам'яних гірках. Його вирощують на кладовищах і в горщиках на балконах."
по-третє: дякую, що нагадали - міняю :)
по-четверте: читайте далі




9

Коментарі

110.11.10, 13:07

Замітка - супер! Клас! Вищий пілотаж! Стільки цікавого про одну з найулюбленіших моїх квіток!
До зустрічі, бувайте! Йду шукати старий черевик і барвінок зривати в саду...

    210.11.10, 13:08Відповідь на 1 від Медик

    Замітка - супер! Клас! Вищий пілотаж! Стільки цікавого про одну з найулюбленіших моїх квіток!
    До зустрічі, бувайте! Йду шукати старий черевик і барвінок зривати в саду...

      310.11.10, 13:53Відповідь на 1 від Медик

      Замітка - супер! Клас! Вищий пілотаж! Стільки цікавого про одну з найулюбленіших моїх квіток!
      До зустрічі, бувайте! Йду шукати старий черевик і барвінок зривати в саду...
      але це тільки частина інформації, що я знайшов!

        410.11.10, 14:01Відповідь на 2 від Медик

        Замітка - супер! Клас! Вищий пілотаж! Стільки цікавого про одну з найулюбленіших моїх квіток!
        До зустрічі, бувайте! Йду шукати старий черевик і барвінок зривати в саду...
        і хто той кавАлєр, що так вас ДІСТАВ?
        але судячи з деякої інформації, троянда мабуть найулюбленіша?

          510.11.10, 14:46Відповідь на 3 від At

          але це тільки частина інформації, що я знайшов! Тільки частина, але як цікаво!!!

            610.11.10, 15:09Відповідь на 4 від At

            і хто той кавАлєр, що так вас ДІСТАВ?
            але судячи з деякої інформації, троянда мабуть найулюбленіша?
            Та ну їх, тих кавалєрів, старим черевиком... щоб не пили мою кров.
            Троянду люблю за красу та колючки.
            Квіти люблю так, як Господь любить нас: всіх загалом і кожного зокрема більше за всіх. Тому мені важко сказати, котра з квіток найулюбленіша.

              710.11.10, 16:58Відповідь на 5 від Медик

              але це тільки частина інформації, що я знайшов! Тільки частина, але як цікаво!!! дякую і радий!

                810.11.10, 17:28Відповідь на 6 від Медик

                і хто той кавАлєр, що так вас ДІСТАВ?
                але судячи з деякої інформації, троянда мабуть найулюбленіша?
                Та ну їх, тих кавалєрів, старим черевиком... щоб не пили мою кров.
                Троянду люблю за красу та колючки.
                Квіти люблю так, як Господь любить нас: всіх загалом і кожного зокрема більше за всіх. Тому мені важко сказати, котра з квіток найулюбленіша.
                ага, то кавАлєр навіть і неодин - певно пані медик дуже симпатична
                за красу зрозуміло, а от колючки?

                  910.11.10, 17:57Відповідь на 8 від At

                  Яка та пані медик, вона й сама не знає...не красуня, то точно. Та чи симпатична - збоку видніше.
                  Справжня краса повинна бути трохи "колючою", для захисту, щоб важче було її знівечити. Саме за ті колючки поважаю троянду.

                    1010.11.10, 19:20Відповідь на 9 від Медик

                    Яка та пані медик, вона й сама не знає...не красуня, то точно. Та чи симпатична - збоку видніше.
                    Справжня краса повинна бути трохи "колючою", для захисту, щоб важче було її знівечити. Саме за ті колючки поважаю троянду.
                    і можна десь ту пані забачити? тіко льорнети немаю
                    можливо й так

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна