Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Ярош і все таке

Дмитро Ярош вирішив .. Нє, Дмитра Яроша випхали з ПС. 
 
Для стороннього спостерігача, яким я є, ця подія виглядає ще одним проявом кризи українського суспільства. Незрілого, трохи інфантильного, підліткового .. 
 
Зверніть увагу - всі більш-менш помітні громадянські утворення проголосили себе партіями і посунули у політику. Що таке є українська політика, якщо взяти до уваги ту обставину, що державне управління у нас є за походженням і структурою авторитарним? Політика у нас зводиться до захоплення керівних позицій в мафіозній системі. До захоплення общака (держбюджету), до управління ресурсами на користь переможців. 
 
Здорові молоді сили опинились в царстві схем дерибану і здирництва. З їхніми намірами боротися з корупцією. Чим це завершується? Тим, що частину цих реформаторів система асимілювала, а з решти робить дурнів. 
 
Що можна очікувати далі? Як на мене, у тих, хто зберіг честь і совість, залишається єдиний шлях - вихід з політики з тим, щоб зайнятися розбудовою дієвого і ефективного громадянського суспільства. 
 
Отже, очікуємо масового виходу реформаторів з Печерських пагорбів. Систему що існує неможливо реформувати, її можна лише вичавити з нашого життя! 
 
Singing 
7

Коментарі

111.11.15, 22:20

Я в шоці.Сьогодні по теліку почула.І хто буде у руля в ПР,Балога чи Гелетей?!

    анонім

    212.11.15, 21:53

    Що можна очікувати далі?

      313.11.15, 21:13Відповідь на 1 від БілаКоролева

      Я в шоці.Сьогодні по теліку почула.І хто буде у руля в ПР,Балога чи Гелетей?!з цих ніхто,а там побачимо.

        413.11.15, 21:14Відповідь на 2 від анонім

        Що можна очікувати далі?все що завгодно,ситуація патова.

          анонім

          513.11.15, 22:10Відповідь на 4 від Korsar-K

          Що можна очікувати далі?все що завгодно,ситуація патова.