хочу сюда!
 

Ксения

38 лет, рыбы, познакомится с парнем в возрасте 40-45 лет

Ще б чорта на аудієнцію покликав

Благая вість, брати і сестри! Схоже, папський престол вирішив відродити древню традицію. Ні, не святої інквізиції, на жаль. Святої індульгенції (це не матюк, прочитай вікіпедію хоч раз в житті не в розділі про жіночу статеву систему).

Тепер усі можуть розраховувати на тепленьке місце в раю. Чи то ти маньяк-педофіл, чи то мужеложеством балуєшся, а потім з аквафрешним прапором по домбасу бігаєш - усьо тепер проститься. Причому все по сучасному. Матюкнувся - відправ смс на номер 666 з текстом "Каюсь". Трахнув чужу жінку - тут вже через онлайн-форму веб-мані прощення слід просити. Монетизація, хріна ви хотіли. Відразу з ж вирішили і протестувати нову систему в режимі онлайн. Ну а шо? І реклама, і баги дозволить знайти. 
З такої радості чи то хтось у Ватикані на сонечку перегрівся, чи то їм гриби на вечерю не ті принесли, але в якості першого бета-тестера вирішили запросити аж Пуйла Першого (і останнього). 
Ні, зерно адекватності в цьому, звісно є. Якщо проститься аж пуйлу, то що вже про тих нещасних маніяків говорити. Ну і, просто по-людськи, можна того Папу зрозуміти. Ви лиш подумайте: Наполєон - був, Гітлєр - був, Мусоліні - був. Тут пуйла жаба і задавила. Шо він, не достойний?! Вроді ж і карлик, і фашист - а все не запрошують. Ну, короче, пресвятий  майор гру кардинал алтайський і усєя Барнаула із папського синоду так тонко натякнув там щось про ядєрний пєпєл. От  Папа і вирішив запросити. Подалі від гріха. Хто його знає, що у того ботоксного в баняку робиться.
Але, все-таки, святий престол не врахував декілька важливих аспектів. Перш за все - протипожежну безпеку. Ясне діло, якщо пуйлові стукне переступити поріг християнського храму - він спонтанно самовозгориться. 


  І хрін з тим пуйлом, але ж фрески може закоптити. Так що обов'язково слід залишити на чергуванні біля церкви кілька пожежних команд. Ну і снайпера на даху, щоб швидко локалізувати осередок загорання на одному місці. 

По-друге, заховати подалі місцевий хлопчачий хор. А то ж пуйло першим ділом полізе з хтивим виразом ботокса їм пупки облизувати. А то й щось гірше йому в макітру стукне. Можливо, стукнуть навіть деякі місцеві батюшки в пориві ревнощів до хлопчин. Ну от нащо цей скандал.

З іншого боку - нарватися на ревнощі може і саме пуйло. Мерлін кацапського патріархату преподобний Гундяй взагалі за такі візити може проклясти. А це вже серйозно. Особливо враховуючи, що він лиш силою своєї думки може телепортувати з руки у задзеркалля годинник за двісті штук. Ще анафемою пуйла покарає. Чи апокаліпсисом. Чи як він там ще свої метрові страпони називає. Я вже мовчу, що халіф ібн Рамзан після загравання до католиків розжалує пуйла до нєлюбімої жени і тому знову доведеться конкурувати з парнокопитними за ласку і увагу хазяїна. 

Коротше, суцільні неприємності для всіх. Дарма Папа все це затіяв. Краще б чорта запросив. Все ж у рогатого більше шансів отримати спокуту гріхів.

6

Комментарии

аноним

111.06.15, 23:36

    212.06.15, 07:52