Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

У Львові презентують підручник з партизанської війни

У Львові презентуватимуть книгу про методи ведення партизанської війни – «Тотальний опір»

Завтра, 12 вересня, о 17.00 годині в приміщенні Львівського мілітарного альманаху «Цитаделя» (м. Львів, вул. Винниченка, 6; 4-ий поверх) видавництво «Астролябія» презентуватиме україномовний переклад легендарної книги швейцарського воєнного експерта майора Ганса фон Даха «Тотальний опір».

Участь у цьому заході візьме депутат Львівської обласної ради Андрій Холявка.

«Тотальний опір» є чудовим посібником, метою якого є навчити, як перемагати навіть тоді, коли супротивником є, здавалося б, непереможна і суттєво переважаюча військова потуга.

Автор розкриває моральні засади, стратегічні цілі, тактику і бойові техніки так званої малої війни. Вихідним принципом служить переконання, що боротьба за свободу не завершується навіть після нищівної поразки у регулярній війні, навіть після цілковитого розгрому армії.

Із надзвичайною ясністю розкриваються принципи організації руху опору, створення формацій малої війни, забезпечення їх зброєю, боєприпасами, харчами, здійснення диверсій, засідок, методи протидії каральним заходам ворога тощо.

Книга проілюстрована численними рисунками автора, які, зображаючи зразки бойових акцій та технік опору, значно полегшують засвоєння матеріалу.  
Поки що книгу можно замовити у видавництві перейшовши за посиланням 
http://astrolabium.com.ua/UA/sales/p_62.php
18

Коментарі

112.09.14, 08:06

це добре. Як мені таку придбати? Я не зі Львова, найближчим часом в це славетне місто не потраплю. В інеті ця книга буде???

    212.09.14, 09:03Відповідь на 1 від Brom_83

    Вивчай тактику і стратегію УПА - викладається в багатьх військових академіях світу !

      312.09.14, 13:19

        412.09.14, 13:39

          512.09.14, 17:35

          Ектронну версію у телефон, аби під руками було. Один варіант в мене там вже є.

            612.09.14, 18:25

            Это нужно!!!

              712.09.14, 19:01Відповідь на 1 від Brom_83

              це добре. Як мені таку придбати? Я не зі Львова, найближчим часом в це славетне місто не потраплю. В інеті ця книга буде???Я додав посилання.

                812.09.14, 19:02Відповідь на 5 від Танк_

                Я додав посилання. Це все що є поки що.

                  анонім

                  912.09.14, 19:45

                  Для кацапів роздається безкоштовно, а український переклад потрібно замовляти. Шо за ...

                    1012.09.14, 20:01Відповідь на 8 від uraha

                    Я додав посилання. Це все що є поки що.Чудово.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна