хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Врятувати наших людей!

Семен Семенченко, командир батальону "Донбас" повідомляє:

Врятувати наших людей!

В Іловайську 5-й день в оточенні перебувають підрозділи батальйонів «Донбас», «Дніпро», «Свитязь», «Херсон» та «Миротворець».
Командування цих підрозділів протягом усіх цих 5-ти днів звертається до керівництва АТО з вимогою створити коридор для вивезення тяжкопоранених. Ці звернення ніким не почуті і саботуються як військовим командуванням, так і керівництвом держави.
Звертаємося до Автомайдану, усіх патріотів і небайдужих людей. Терміново виходьте сьогодні на Банкову з вимогою до керівництва держави негайно надати допомогу усім підрозділам, що перебувають в оточенні в Іловайську. Життя поранених та усіх бійців в ваших руках. Рахунок іде на хвилини. 17-00.

Резюме: сегодня пикет киевлян на банковой 17-00, к нему мы уже присоединится не успеем. Завтра пикет под Генштабом 10-00, там мы успеем поучаствовать. Прошу поддержки. Рассчитывать больше не на кого. Это не паника - это трезвый вывод из создавшейся ситуации.

https://www.youtube.com/watch?v=p-xIAnuN4ss&app=desktop

Джерело 

КРМЕНТАРІ ВАТНИКІВ БУДУТЬ ВИДАЛЯТИСЬ, А САМІ БУДУТЬ ВІДПРАВЛЕНІ У БАН. Не маю бажання спілкуватись з ворожим бидлом.

37

Коментарі

127.08.14, 19:34

предатели в АТО

    Гість: Pamadka*

    227.08.14, 19:45

    http://newsoboz.org/politika/v-ilovayske-nachala-rabotat-ukrainskaya-artilleriya---parasyuk-27082014164828

      Гість: Pamadka*

      327.08.14, 19:47

      вроде налаживается..вытисняют терористов клятых....а насчет пикета говорят проыокация..собираются провокаторщики и говорят что сливают нашу армию...говорят не верить...

        Гість: Pamadka*

        427.08.14, 19:49

        Рома Гартник
        3 ч. назад · отредактировано
        Народ - там призывают всех к администрации президента на митниг!!!!!!!!!!!! некая Оксана Педко или как там..
        ЭТО путинская сволочь организовывает! не ведитесь. Они придумают вам тему, что власть сливает батальоны. Т.е. Президент. Есть ошибки..есть уроды которые оружие задерживают- их под суд..- но никто не сливает. Не верьте сукам..они уже активизировались по Киеву и другим городам. Пресекать на месте и в канализацмию мордой.

          Гість: Pamadka*

          527.08.14, 19:51

          http://newsoboz.org/politika/v-ilovayske-nachala-rabotat-ukrainskaya-artilleriya---parasyuk-27082014164828А що вам заважає зробити замітку на цю тему і викласти її у співтоваристві Захистимо Україну ?я більше в фейсбуці...звідти і замітка....просто хотіла вам показати ...бо я вже тоже так сплакалась..виплакала всі очі...за той іловайськ....думаю Бог почув молитви тисячі людей і Хлопці наші вийдуть живими усі.....

            627.08.14, 19:57

            может все таки на КИЕВ??? ведь там сидят эти ублюдки,которые не дают нормально воевать нашим ребятам

              727.08.14, 19:59

              нашу нацию не победить, в окружении, среди предателей, менеджеры и бухгалтера мочат элитные войска кацапов, я горд, что я украинец

                827.08.14, 20:06

                Слава Нации

                  927.08.14, 20:07Відповідь на 3 від Гість: Pamadka*

                  Это перепост от Семенченко, командира Донбасса. Он провокатор?

                    1027.08.14, 20:08Відповідь на 6 від снайпер1

                    может все таки на КИЕВ??? ведь там сидят эти ублюдки,которые не дают нормально воевать нашим ребятамТак уже потихоньку есть такое мнение. Готов поддержать.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна