Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Моя магнолія.


Колись тут робила блог про те, як йде робота над моєю найголовнішою картиною. Тоді я обіцяла, що наступний блог буде вже з готовою роботою. Потім я залишила блог і довго тут не з'являлася. Та тепер я повернулася і виконую свою тодішню обіцянку. Готова "Магнолія для мами". Ця робота стала моїм шедевром серед усіх моїх робіт, бо вона не така, як усе інше.
Якби мама була жива - їй би сподобалася ця робота.
Я робила її 4 роки - це з усіма перервами, невчасностями, справами, які забирали усю увагу на себе.

9

Коментарі

анонім

13.01.24, 13:11

Пракрасна робота
Ця робота Вам слугуватиме домашнім амулетом, бо там Ваші любов, старанність, праця... Повісте десь у домі або поставте у рамці

    анонім

    23.01.24, 13:15

    Або слугуватиме амулетом тому, кому Ви її подаруєте.
    Головне щоб та людина відносилася до Вашого подарунку з такою же любов'ю як і Ви

      33.01.24, 13:45Відповідь на 2 від анонім

      Ні, я її не даруватиму нікому, бо це пам'ять про маму. Ще за її життя я починала втілювати цю ідею, малювати схему. Саме вона подарувала мені журнальчик зі схемами для вишивання хрестиком, і тоді, коли вишила хрестиком не тільки саму магнолію. а й картину, тоді і зародилася ідея зробити її з бісеру. На черзі - вишити бісером таку картину і от її продати.

        43.01.24, 13:47Відповідь на 1 від анонім

        Дякую. Нажаль, я і досі не знаю, як її оформити, щоб вона була картиною і висіла на стіні. Це ж незвичайна картина, плетена бісером в техніці "хрестик". Тому, оформляти її буде дуже марудно і важко. Сподіваюся, що одного дня я таки знайду спосіб.

          53.01.24, 19:29

          Дуже гарна робота.

            63.01.24, 20:05Відповідь на 5 від Moy_Svet

            Дякую

              анонім

              73.01.24, 23:39Відповідь на 4 від matveeva_olga

              Співчуваю Вам у Вашій втраті.
              Отже залишите картину собі. Дуже гарна робота, справді.
              Ви - молодець

                83.01.24, 23:40Відповідь на 7 від анонім

                Дякую.

                  анонім

                  93.01.24, 23:41Відповідь на 4 від matveeva_olga

                  Сама люблю плести щось... Але дуже рідко знаходиться час. Тому знаю як це не просто. Але по-трохи по -трохи намагаюсь викроювати час. Бо це приносить мені радість.

                    103.01.24, 23:44Відповідь на 9 від анонім

                    В цей нелегкий час варто відволікатися хоч трохи, щоб не збожеволіти.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна