хочу сюди!
 

Вікторія

38 років, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Зелена кава і факти про зелену каву

Всі знайомі зі смаком натуральної кави, розчинної кави, а от про зелений мало хто знає. Що ж за звір такий, ця зелена кави?

Трохи з історії кави


Батьківщина кави – ефіопська провінція Каффа, а культурі його обробітку понад 800 років. Навколо будь-якого напою складається багато міфів і казок, і кава – не виняток. Якщо вірити самій відомій легенді, то дякувати за підбадьорливий напій слід пастуха на ім’я Калді. Одного разу юнак помітив дивну поведінку своїх кіз після випасу на новому пасовищі – тварини не спали весь день і пустували всю ніч. Калдим поспостерігав за козами і здогадався, що грайливими і жвавими тварин зробили ягоди кавового дерева. Щоб підтвердити своє припущення він зважився на перше в світі дослідження, присвячене каві, і сам покуштував чудових ягід, після чого пішов у танок, відчувши надзвичайний прилив бадьорості.

У цей самий час повз проходив настоятель монастиря, що знаходився неподалік від місця випасу кіз, він побачив як скакав Калді, і поцікавився причиною веселощів юнака. Калдим щиросердно розповів про чудесні ягодах. Тоді настоятель зібрав жменю ягід і листя кавового дерева і вирішив приготувати з них відвар, щоб напоїти своїх ченців. Так відбулося друге у світі дослідження, присвячене кави. Експеримент виявився вдалим, і ченці перестали засипати під час нічних молитов.

Кава пройшла довгий шлях перед тим, як опинитися в наших чашках. Сьогодні це один з найбільш популярних напоїв у світі. Всі знайомі зі смаком натуральної кави, розчинної кави, а от про зелений мало хто знає.

Отже, зелена кава, називають кавові зерна, що не обсмажувалися. Видобувають ці зерна з плодів кавового дерева – ягід. У процесі спеціальної обробки, зерна кави звільняють від солодкуватою м’якоті ягоди. Смак зеленої кави схожий на смак звичайного, але особливий мікс натуральних добавок надає йому запам’ятовується насичений аромат.

У чому користь зеленої кави?

Зелена кава багатий хлорогенової кислотою, яка є найпотужнішим антиоксидантом, очищує організм від вільних радикалів. Антиоксидантів в ньому більше, ніж червоному вині, оливковій олії і навіть зеленому чаї. «Існує, звичайно, набагато більше позитивного, ніж негативного у впливі кави на здоров’я», – говорить Френк Ху, професор Гарвардської школи громадської охорони здоров’я.

Сучасні вчені практично щороку виявляють щось нове про користь і шкоду кави. Але слід враховувати, що проводячи дослідження, пов’язані з кавою, вчені не змушують людей пити каву, вони всього лише вивчають стан здоров’я любителів кави. Існує цілком реальна історія про кавоманів, який пив напій, мало не 40 разів на день і дожив до 114 років. Напевно, напевно організм цієї людини був міцним, можливо, щось з його гастрономічних звичок впливало на сприйняття напою організмом, швидше за все він вів активне життя і мав хороші генетичні дані …

Слід врахувати безліч чинників і зіставити масу особливостей, щоб отримати переконливі докази потенційних вигод споживання кави. Як би там не було, але опитування, проведені серед людей у різних країнах, і дослідження за участю тварин, показали безліч позитивних сторін впливу зеленої кави. Ось деякі з них:

Зелена кава покращує форми

Вживання зеленої кави – ефективний спосіб боротьби з надлишковою вагою. Японські вчені довели, що поєднання кофеїну і хлорогенової кислотою в зеленій каві, перешкоджає поглинанню жирів і допомагає зменшити жирові відкладення.

Звичайно ж, сам по собі зелена кава не дасть відчутних результатів, необхідно вживати напій у поєднанні з дієтою і вправами.

Зелена кава покращує самопочуття

Зерна зеленої кави містять дубильні речовини, пуринові алкалоїди, у тому числі кофеїн. Кофеїн здавна застосовується як тонізуючий засіб, стимулятор фізичної та розумової активності, допомагає при спазматических головних болях (мігрені). Кофеїн покращує пам’ять і лімфодренаж, стимулює роботу серцево-судинної системи.

Масло зерен зеленої кави покращує зовнішній вигляд

Успішно зелені кавові зерна застосовується і в косметології і естетичній медицині. Масло, приготоване з них, використовується:

  • Для зміцнення волосся, поліпшення їх росту і відновлення блиску
  • Для тривалого зволоження шкіри та підвищення її захисних функцій
  • Для профілактики виникнення зморшок
  • Для догляду за чутливою і сухою шкірою
  • Для усунення розтяжок і рубців
  • Для боротьби з целюлітом
  • Для лікування опіків

Багато наукових досліджень, присвячені каві дають нам суперечливі дані про користь і шкоду напою, але все ж багато вчених все ж згодні з тим, що кава стимулює діяльність головного мозку, бадьорить, тонізує і покращує кровопостачання судин.

Безперечно одне – натуральна кава, зварена за правилами і споживаний в розумних кількостях (1-2 чашки в день), не зашкодить вашому здоров’ю, а насолода улюбленим напоєм подарує хвилини незаперечного задоволення.

ПИЙ ЗЕЛЕНЕНУ КАВУ І ХУДНИ, РЕЦЕПТ ТУТ --->>>

2

Коментарі

115.09.13, 15:15

а ви пробували?

    215.09.13, 16:06

    и как же приготовить кофе из не обжаренных зелёных зёрен?

      315.09.13, 17:03Відповідь на 2 від Tas371

      и как же приготовить кофе из не обжаренных зелёных зёрен?зелёный кофе - это высушенные зёрна. они по цвету как сухой зелёный горох.и по твёрдости такие-же, смалываются нормально.просто не экстрагированы, в отличие от продающегося у нас в виде жаренных зёрен. (т.е. кофеина в них в разы больше). об эффекте похудения и прочих полезностях не знаю, но от маленькой чашки глаза открываются значительно шире, чем от обычного. и вкус не похож.

        415.09.13, 17:41Відповідь на 3 від Янипричём

        и как же приготовить кофе из не обжаренных зелёных зёрен?зелёный кофе - это высушенные зёрна. они по цвету как сухой зелёный горох.и по твёрдости такие-же, смалываются нормально.просто не экстрагированы, в отличие от продающегося у нас в виде жаренных зёрен. (т.е. кофеина в них в разы больше). об эффекте похудения и прочих полезностях не знаю, но от маленькой чашки глаза открываются значительно шире, чем от обычного. и вкус не похож.знаю, пробовала, вкус был с кислинкой, но может зависит от сорта