хочу сюда!

Slana

46 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 45-50 лет

Про наслідки гомотолерантності

В продовження теми, що підняв у своїй замітці Lost Paradise. Є така група "Вконтакті" "Мы против гей-парада в Киеве". В кого є акаунт у ВК, раджу подивитися, почитати статті, глянути у фотоальбомі скріни з перепискою педерастів. Дуже показово, як вони ставляться до нормальних людей...Страшно те, що нам нав"язують ці збочення, що на Заході дітей змалечку навчають педерастії на уроках "сексуальної просвіти", а батьків, що відмовляються допускати дітей на ці заняття, штрафують або позбавляють батьківських прав (були прецеденти у Німеччині). Щоб зрозуміти, що гомосексуалізм важка психічна хвороба, варто подивитися ось це посилання, на яке я натрапив там же. Довго думав, чи давати його тут, але думаю, що варто  подивитися на те, що відбувається за лаштунками гей-парадів...Всі повинні це знати, впевнений, ці кадри переконають будь-кого, хто ще вагався у своєму ставленні до збоченців. Я не хочу, щоб на вулицях мого міста і моєї країни коїлось таке. Не хочу, щоб моїй дитині в школі змалечку пропагували це. Коли дивишся цей репортаж, виникає відчуття, що коїться щось страшне і НЕЛЮДСЬКЕ. Вже починаю думати, що є якийсь вищий промисел Божий у тому, що Україна поки що не в ЄС, і скоро нам це і не світить. Можливо, це на краще для морального здоров"я нації. Я згоден з Lost Paradise"ом, сміття повинне знати своє місце. Здається, сміття прийнято спалювати, чи не так? Я думаю, 70 років тому ті ж самі німці, що зараз мають міністрів уряду, відкритих педерастів, набагато правильніше обходилися зі сміттям, ніж зараз...
28

Комментарии

11.05.12, 22:36

Все вірно, одні думки

21.05.12, 22:37

Оце так Оце таким сміттям збираються наш златоглавий Київ "прикрасити".? Та пішли вони...

31.05.12, 22:38Ответ на 2 от uraha

Розішлю ще і на мордокнизі.

41.05.12, 22:41

Швайне!

51.05.12, 22:43Ответ на 3 от uraha

Розішлю ще і на мордокнизі. дякую! Треба поширювати. Там ще в співтоваристві один з перших записів - ролик з Кличко, і його ставленням до алкогольного знищення нації. Дуже показово. Другий епізод (після тези про воїнів УПА), що остаточно зформував моє бачення його як політика і людини

61.05.12, 22:47

це чистой води пропаганда гейства
            от нащо показуєш мені (людині з незрілою дєцкою психікою) такі страшні речі?

71.05.12, 22:49Ответ на 6 от Prosto Nadiya

пропаганда, це якщо воно привабливе або подається в привабливому вигляді. А це таким не може бути за означенням. Чи тобі сподобалось?

81.05.12, 22:51

Україна - єдиний,але засраний європейцями,куточок культури.Це куточок де ще збереглись народні традиції.І треба його зберегти.Пішла та Європа в свою жо...!! Пробачте.взагалі то я стараюсь дотримуватись літературної мови...

91.05.12, 22:51Ответ на 7 от R0mmel

пропаганда, це якщо воно привабливе або подається в привабливому вигляді. А це таким не може бути за означенням. Чи тобі сподобалось?
                  от мені було б абсолютно байдуже, якби не той сайт зі страшними корцінками. тепер мене нудить

101.05.12, 23:00Ответ на 9 от Prosto Nadiya

от мені було б абсолютно байдуже, якби не той сайт зі страшними корцінками. тепер мене нудить
                    і це добре. Тебе вразило, значить сьогодні ти змінила своє ставлення до цього, як до чогось просто смішного і дивного

Страницы:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      9
                      предыдущая
                      следующая