хочу сюда!
 

Татьяна

49 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 45-55 лет

В центрі Лондона сомалійці відрізали голову білому британцю

Це кадри, які відзняли прямо на місці події. Вдень в центрі Лондона двоє чорних нелюдів за допомогою мачете відрізали білому чоловіку голову. Причиною послужило те, що чоловік ішов у футболці благодійної організації, що займається збором коштів для британських солдат. Чорні виродки спокійно давали "інтерв"ю" на камеру, той, що з закривавленими руками на відео "вибачається" перед знімаючими. Текст приблизно такий: "я вибачаюсь, що вашим жінкам довелося це побачити, в моїй країні вони це бачать кожен день. Ми будемо і далі битися, скидайте свій уряд, він не піклується про вас". Отака проста шаріатська філософія. Мавпам не потрібно нормальне життя, вони хочуть зробити Сомалі всюди, де тільки опиняться. Хочеться спитати у тих овець, що і далі заводять шарманку про "всі люди однакові": хтось з вас, ідіотів, може уявити собі шведа чи німця чи голандця з мачете в закривавлених руках і його жертвою неподалік на вулицях європейського міста? Чи ви не прозрієте навіть тоді, коли чорні тварини будуть гвалтувати і різати ваших дітей?


27

Комментарии

123.05.13, 12:57

Рахову провокують?

  223.05.13, 13:00Ответ на 1 от Fred Perry

  пошарся по Ютубу, там вже білі на неї цілком налаштовані, в каментах принаймні. І це добре, треба ж щоб колись прорвало.

   323.05.13, 13:04

   Так виходить, що журналісти прибули на місце події раніше за поліцію? Ця мавпа дала інтерв'ю і пішла собі геть?
   Не розумію.
   Де старий добрий ККК???

    423.05.13, 13:06

    І які наслідки у сенсі поліції?

     523.05.13, 13:07Ответ на 3 от Perovdupu

     це народ мобільними знімав. Поліція приїхала, підстрелила цього та його товариша, що допомагав різати голову, а потім забрала до лікарні. Тепер виродків лікують за гроші білих платників податків, щоб потім посадити на довічне утримання за рахунок англійців, в тому числі, і за гроші родичів жертви. Отаке торжество толерантності, мать їх...

      623.05.13, 13:07Ответ на 4 от Танк_

      ком 5

       723.05.13, 13:12Ответ на 5 от R0mmel

       це народ мобільними знімав. Поліція приїхала, підстрелила цього та його товариша, що допомагав різати голову, а потім забрала до лікарні. Тепер виродків лікують за гроші білих платників податків, щоб потім посадити на довічне утримання за рахунок англійців, в тому числі, і за гроші родичів жертви. Отаке торжество толерантності, мать їх...Та ладно, довічне це нормально. А в цілому - чим гірше, тим краще. Чим більше голів відріжуть, тим швидше до інших голів дійде, що вже тре щось робити.

        823.05.13, 13:20Ответ на 7 от Танк_

        це народ мобільними знімав. Поліція приїхала, підстрелила цього та його товариша, що допомагав різати голову, а потім забрала до лікарні. Тепер виродків лікують за гроші білих платників податків, щоб потім посадити на довічне утримання за рахунок англійців, в тому числі, і за гроші родичів жертви. Отаке торжество толерантності, мать їх...Та ладно, довічне це нормально. А в цілому - чим гірше, тим краще. Чим більше голів відріжуть, тим швидше до інших голів дійде, що вже тре щось робити. так і є. По аналогії і в нас прозріли багато від "покращень"...

         923.05.13, 13:25Ответ на 5 от R0mmel

         Я ж і кажу, що треба відроджувати добрі старі традиції ККК.

          1023.05.13, 13:28Ответ на 9 от Perovdupu

          та треба, хто ж сперечається. Тільки в європейців мізки вже так не стоять. Свої ж толерантні дебіли заклюють білих за справедливі самосуди.

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           6
           предыдущая
           следующая