хочу сюда!

Ira

35 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 35-40 лет

"Прогресивні" цінності

16

Комментарии

111.02.13, 18:21

Хай зараз хтось прийде і скаже, що зате там москалів немає...

211.02.13, 18:32Ответ на 1 от Lost_paradise

я навіть питання так не ставлю, або/або. Взагалі дивуюсь такій риториці, що або підари, або до Росії, наче більше варіантів немає. Але оце неприйнятне для мене в моїй країні апріорі, незважаючи ні на що інше

311.02.13, 18:54Ответ на 2 от R0mmel

я навіть питання так не ставлю, або/або. Взагалі дивуюсь такій риториці, що або підари, або до Росії, наче більше варіантів немає. Але оце неприйнятне для мене в моїй країні апріорі, незважаючи ні на що іншея також цього не розумію

411.02.13, 19:54

бля, оце гидота

512.02.13, 01:21

Це зворотня сторона медалі.

612.02.13, 12:35Ответ на 1 от Lost_paradise

Хай зараз хтось прийде і скаже, що зате там москалів немає...Так, їм легше, бо поряд немає москалів(?)

712.02.13, 12:38Ответ на 2 от R0mmel

я навіть питання так не ставлю, або/або. Взагалі дивуюсь такій риториці, що або підари, або до Росії, наче більше варіантів немає. Але оце неприйнятне для мене в моїй країні апріорі, незважаючи ні на що іншеНе переймайся так категорично. Моцкальня вже допекла до краю, а гей-прикрощі ще попереду, тому й здається, що проблема ще не настільки запущена... Насправді ж треба дотримуватись правила, що краще бути здоровим і багатим, ніж бідним та хворим. Тобто на контролі треба тримати всі процеси в яких бере участь наша країна.

812.02.13, 12:40Ответ на 6 от Perovdupu

Хай зараз хтось прийде і скаже, що зате там москалів немає...Так, їм легше, бо поряд немає москалів(?)Те саме американці можуть сказати про негрів. Чим не москаль, тільки чорний

912.02.13, 12:46Ответ на 8 от Lost_paradise

Хай зараз хтось прийде і скаже, що зате там москалів немає...Так, їм легше, бо поряд немає москалів(?)Те саме американці можуть сказати про негрів. Чим не москаль, тільки чорнийОй! А кому зараз легко(?!) Всі проблеми необхідно вирішувати гармонійно, тобто в комплексі. Тільки за таких умов можливе одужання.

1012.02.13, 12:48Ответ на 9 от Perovdupu

Хай зараз хтось прийде і скаже, що зате там москалів немає...Так, їм легше, бо поряд немає москалів(?)Те саме американці можуть сказати про негрів. Чим не москаль, тільки чорнийОй! А кому зараз легко(?!) Всі проблеми необхідно вирішувати гармонійно, тобто в комплексі. Тільки за таких умов можливе одужання.Тобто перемішати москалів і негрів у окрему расу, а потім виселити на Юпітер

Страницы:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      предыдущая
                      следующая