хочу сюда!

Irksa

41 год, телец, познакомится с парнем в возрасте 35-45 лет

Небезпека гомосексуальної пропаганди

Доволі часто помічав у деяких розумників, особливо в тих які намагаються показати науковий стиль мислення, тези, що начебто нелюбов до педерастів є релігійними забобонами, а вони, великі гуманісти з "науковим" стилем мислення, начебто мислять вільно від забобонів. Це такі в них забобони, бо наукового там нічого немає. Науково треба визнати, що пропаганда гомосексуалізму є шкідливою і має бути припиненою. Я це обґрунтую.

Ті хто слідкують за розвитком нейрофізіології ( з гуманістів напевно не багато) повинні знати про таке доволі гучне відкриття недавніх років, як дзеркальні нейрони. Першим існування відкрив італійський нейрофізіолог Джакомо Різолатті з Пармського університету (приємно сказати, що Джакомо народився в Києві). Я тут погоджуся з іншим відомим індійським нейрофізіологом Вілайануром Рамачандраном, що можливо це відкриття століття.  В чому суть дзеркальних нейронів? Виявилося, що в нас в мозку існують нейрони, котрі сприймають чужі дії, як свої власні. Тобто саме завдяки дзеркальним нейронам ми можемо імітувати чужі дії. 

Це дуже легко пояснити з точки зору еволюції. Дитина, коли народжується, щоб розвинутись має імітувати чужі дії, адже окрім генетичних властивостей, є ще набути, котрі генетично не передаються. Ці набуті властивості можуть грати важливу роль в природному відборі і є фактом, що діти часто володіють не тільки генетичними, але і набутими властивостями. Цей факт і нерозуміння його механізмів в свій час породило таку химеру, як Лисенковщина, щодо спадкової передачі набутих властивостей. Але вже зараз, розуміючи існування дзеркальних нейронів все стає на свої місця - дзеркальні нейрони відповідають за спосіб поведінки потомства, адже вони імітують поведінку оточуючих. І найбільше тих, хто до них найближче, тобто батьків. Це вщент розбиває фрейдизм і це вдвічі приємніше.

Тепер щодо педерастів. Є одне пояснення, котре лежить в канві фрейдизму. Але його вартує відкинути, бо будь-який нейрофізіолог вам скаже, що фрейдиський психоаналіз шарлатанство ще гірше, ніж циганка з картами.  Я думаю, що колись нарешті нейрофізіологія остаточно витіснить фрейдизм. Але небезпека існує і саме через ці дзеркальні нейрони. Подивимось як це працює. Я вже писав, хто такі педерасти генетичні, це так би мовити генетичне сміття, яким природа робить заслон на шляху розмноження. Але небезпека в тому, що відбувається, коли ми впливаємо пропагандою на здорових дітей. Скажімо здорову дитину передали в родину педерастів. Вона адаптує свою поведінку під поведінку батьків, тобто крізь дзеркальні нейрони сприймає гомосексуальну поведінку як норму. І починає подражати їй, не дивлячись на те, що генетично це не обумовлено. Меншою мірою це пропаганада крізь ЗМІ, але всеодно діти будуть схильні адаптувати свою поведінку під поведінку соціуму, а якщо в соціумі педерастія це норма, то...Тобто діти будуть сприймати генетичні властивості педерастів, як адаптивні по відношенню до себе. І це шлях до виродження.

Тому гуманісти ніяк не науково мислять, коли кажуть "хай ці педерасти пропагандують свої збочення". Це тупиковий шлях, який веде до виродження людського виду. З точки зору еволюції педерастичну пропаганду треба припинити, педерастів ізолювати від нормальних людей. Все інше це забобони гуманістів, які до науки ніякого відношення не мають.

І це стосується будь-якої нездорової пропаганди - наркотиків чи алкоголю, бо це вже не вільний вибір, як вважають гуманісти, це вже майже примушування інших до дій, що ведуть до деградації.

13

Комментарии

Страницы:
1
2
предыдущая
следующая