Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Хто боїться нести ПК в майстерню?

Цікавлять мене теми по материнці, і додаю в закладки ще один відик. В кожному відео я розкриваю якусь таємницю роботи і надійності ПК, а тоді вишукую свій оригінальний вихід.


Map
1

Коментарі

Гість: Phoenix 28

19.05.14, 02:32

С Днем Победы тебя, чудак-человек.

    29.05.14, 02:40Відповідь на 1 від Гість: Phoenix 28

    С Днем Победы тебя, чудак-человек.не погоджуюсь! він якраз і не чудак! він нормальний!

      39.05.14, 02:45Відповідь на 1 від Гість: Phoenix 28

      Да... коли помер мій дід фронтовик я відчув себе трохи сивим бо перейняв його естафету

      Будемо розгадувати і розв'язувати конфлікти

        Гість: Phoenix 28

        49.05.14, 02:51Відповідь на 2 від ЛУКАВИЙ

        С Днем Победы тебя, чудак-человек.не погоджуюсь! він якраз і не чудак! він нормальний!Ты мировому капиталу прислуживаешь, хиниралисимус?

          59.05.14, 02:53Відповідь на 4 від Гість: Phoenix 28

          С Днем Победы тебя, чудак-человек.не погоджуюсь! він якраз і не чудак! він нормальний!Ты мировому капиталу прислуживаешь, хиниралисимус?делай деньги все остальноє чепуха

            Гість: Phoenix 28

            69.05.14, 02:56Відповідь на 3 від Крилами віри

            Та ну що Ви, будемо парити в хмарах

              Гість: Phoenix 28

              79.05.14, 02:58Відповідь на 5 від ЛУКАВИЙ

              С Днем Победы тебя, чудак-человек.не погоджуюсь! він якраз і не чудак! він нормальний!Ты мировому капиталу прислуживаешь, хиниралисимус?делай деньги все остальноє чепухаПисюны вы блядь, газированые. Сколько бизнесов построил в жизни лично ты?

                89.05.14, 03:04Відповідь на 7 від Гість: Phoenix 28

                С Днем Победы тебя, чудак-человек.не погоджуюсь! він якраз і не чудак! він нормальний!Ты мировому капиталу прислуживаешь, хиниралисимус?делай деньги все остальноє чепухаПисюны вы блядь, газированые. Сколько бизнесов построил в жизни лично ты?ми строіли строіли і на конец построїли!!!!

                  Гість: Phoenix 28

                  99.05.14, 03:07Відповідь на 8 від ЛУКАВИЙ

                  С Днем Победы тебя, чудак-человек.не погоджуюсь! він якраз і не чудак! він нормальний!Ты мировому капиталу прислуживаешь, хиниралисимус?делай деньги все остальноє чепухаПисюны вы блядь, газированые. Сколько бизнесов построил в жизни лично ты?ми строіли строіли і на конец построїли!!!!А в лушу пёрднуть, трезубцем?

                    109.05.14, 03:08Відповідь на 9 від Гість: Phoenix 28

                    С Днем Победы тебя, чудак-человек.не погоджуюсь! він якраз і не чудак! він нормальний!Ты мировому капиталу прислуживаешь, хиниралисимус?делай деньги все остальноє чепухаПисюны вы блядь, газированые. Сколько бизнесов построил в жизни лично ты?ми строіли строіли і на конец построїли!!!!А в лушу пёрднуть, трезубцем?бризги политять

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна