хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Перепрошивка монітора(рубрика "Боїмось майстерню")

2

Коментарі

118.11.13, 18:28

Цікавий канал.Правда поки не мав проблем з моніторами.

    218.11.13, 18:40Відповідь на 1 від uraha

    Цікаво то добре.

    Треба щоб я поставив улюбленного виконавця(співака чи артиста) нового учасника гурту Радиотехник в Украине

    Отже підкажіть свого улюбленного виконавця, і як мені поталанить то знайду щось цікаве і виставлю як заставку тут

      318.11.13, 21:32Відповідь на 2 від Крилами віри

      У мене багато улюблених виконавців різних стилів але виключно серйозна музика а не попса.Можете поставити когось з класиків, наприклад Паваротті або Сафіну або групу "Кому вниз" чи когось з рокерів.

        418.11.13, 21:39Відповідь на 2 від Крилами віри

        До речі він чомусь не замінив мікросхеми пам’яті.Бажано замінити раз прошивка злетіла тим більше коштує вона дрібницю.

          518.11.13, 22:10Відповідь на 4 від uraha

          Сам я тільки вивчаю ці теми ремонту комп'ютера.

          Комп'ютер наче новий всього 5 років, а вже спокушають змінити те чи інше.

          От і обдумую про підтримку та профілактики.

          В окремому випадку, кожен сам вирішує причини і наслідки поломок, а тут тільки техніка виконання.

          Фактично будь який пристрій після придбання, через місяць, треба б протестувати в майстерні.

          Тому перше за все мені цікаво

          1) Тести

          2) Профілактика

          3) Техніка виконання

          4) Обладнання

          По великому рахунку він повинен ретельно протестувати мікросхему після ремонту, а цей майстер таким не займається

          Я ось спробував протестувати свою нову відеокарту, двома програмами, і то дещо не зрозумів.

            618.11.13, 22:20Відповідь на 5 від Крилами віри

            Раджу найперше подумати а чи воно вам потрібно?У мене теж 6 років комп’ютеру, хочу тільки поставити тільки додаткову пам’ять, адже різні симулятори беруть досить пам’яті.Іграми я не користуюся майже, так що відеокарта мене влаштовує