Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Запромовчуванням

2

Коментарі

117.11.13, 00:38

От перечислив чувак різні причини викидання речей на помийку: нова мода, навороти, прибамбаси і т. д.

Так і не зрозумів для чого мій ПК віком 5 років викидати?

А от про катушечні магнітофони, вініл платівки і т. п. він не забув згадати і не в ущерб.

    217.11.13, 02:06

    з днем зв"язківця. оп, вже трохи запізнився. відмічав

      317.11.13, 02:07Відповідь на 2 від evgeniy_v

        417.11.13, 11:09

        я тоже щось таке мутив.а ще лазер з приводу витягував. але щось сірника не міг підпалити

          517.11.13, 17:00Відповідь на 4 від garik134

          Під'єднати дисковід до лампової радіоли. Оригінально, і буде результат бо акустика в комп'ютерах дешева, і часто не дорогі навушники краще звучать чим дешеві колонки.

          Однак колись я довго підтримував свій телевізор "Радуга" улпцти другий клас, і списав в першу чергу через надмірне споживання енергії етак 300 Вт в годину.

          Не дожив він до цифрових приставок

            619.11.13, 09:16

            у тебе шось є про почистити клаву на ноуті?

              719.11.13, 15:05Відповідь на 6 від MIRIKo

              Думаю зустрічалось але це не моє, і дуже часто не з України.

              А взагалом у мене є куплений за власні кошти диск(електронна книжка) там є тема про чистку клавіатури.

              Як правило якщо клавіатура "замочена" то чистку треба робити негайно або вона візьметься корозією, і в книжці немає методу щоб зняти такий накип(оксид)

              Для чистки її повністю розбирають

                825.11.13, 21:49

                а еще круче добавить контроллер, дисплей, оконечный усилитель и получить полноценный CD проигрыватель. выйдет ненамного дороже.