хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Преспективне товариство

Не знаю чи є дублікатне товариство http://blog.i.ua/community/5097/1302218/
Писати уроки немає смислу бо їх можна знайти в Інтернет. Радіолюбитель чи сервісний центр в Україні може описувати у формі пригод зі свого життя, про  навчання чи самонавчання, а також проблеми сервісних центрів в Україні, розвиток майстерень, преспективи майстерень і будь-які рішення чи проблеми навколо товариства, що я тут створив. Не треба давати пряму рекламу на своє підприємство, коли у Ваших замітках є сила слова і вагомий зміст то читач захоче звернутись особисто листом, поцікавитись чи зможете виконати ту чи іншу проблему.
Наприклад є потік нових товарів по радіотехніці, а як організовується їх обслуговування, комплектуючі, майстерні?
Сучасна техніка абсурдна тим, що стає складним виконання ремонту, через дорожче та складніше обладнання, а діагностика та виявлення дефекту є простіше.
Наприклад колись мені старшокласником(середньой школи), і тато подарував конструктор "Світлодинаміка" це пристрій вищого класу, що різними кольорами імітує музику з магнітофону і т. п. Отже з коробки я висипав гору дискретних елементів, і по схемі та інструкціям все це спаяв. Як спеціально пристрій містив одну дефектну деталь, і не був зовсім працездатним, отже довелось і налагоджувати з ремонтом, а новачку це не просто.
З чого сьогодні такі саморобки, одна мікросхема, і яка складність діагностики?
Отже приєднуйтесь в товариство щоб довести, що Україна ще не вмерла, а мої друзі(раніше згадані) були правими.
3

Коментарі

13.11.13, 11:19

ацтой!

    23.11.13, 11:20Відповідь на 1 від НеЖриМоэСало5

    Можеш краще?

      33.11.13, 11:21Відповідь на 2 від Крилами віри

      Можеш краще?О

        43.11.13, 11:23Відповідь на 3 від НеЖриМоэСало5

        До речі: є саморобні електро штучки які допомагають ловити рибу щось типу локатори

        Взагалі корисних і надійних саморобок в руках радіолюбителів повно

          53.11.13, 11:26Відповідь на 4 від Крилами віри

          До речі: є саморобні електро штучки які допомагають ловити рибу щось типу локатори

          Взагалі корисних і надійних саморобок в руках радіолюбителів повно
          то нецікаво з єхолотомнема інтриги тада

            63.11.13, 11:31Відповідь на 5 від НеЖриМоэСало5

            Ще можна зібрати відлякувач комарів http://otvet.i.ua/user/1644892/10077/

            Або авторегулятор до поливальної установки на земельних плантаціях, бо деякі алкаші, пропивають не тільки самогон, а й власні колодязі, бо насосні мотори заливають городи безперервно, розтрачуючи електрику, і псуючи землю надлишком води. А так насосна станція працює як у холодильника, коли треба підмочити грунт

              73.11.13, 11:59

              Мені це не зовсім цікаво, може тому що це моя робота...

                83.11.13, 12:17Відповідь на 7 від Вискарион

                Значить у Вас немає цікавих історій

                  93.11.13, 12:35Відповідь на 8 від Крилами віри

                  Значить у Вас немає цікавих історійЯ вважаю, що кожна хвилина життя цікава. У електронщика тим паче!

                    103.11.13, 12:54Відповідь на 9 від Вискарион

                    Значить у Вас немає цікавих історійЯ вважаю, що кожна хвилина життя цікава. У електронщика тим паче!а у сантехніка?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна