хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Правильне вмикання в розетку ПК

Питання заглючило http://otvet.i.ua/user/1644892/12831/?r=3&s=date&p=1#c18 не міг відправити коментар(тему закрив), а думаю воно актуальне: перемикач напруг шунтує один електроліт, через "N" мережі. Однак коли вилку перевернути то на нуль піде фаза, на цей випадок стоїть варистор.

І все ж неправильне вмикання в розетку, може викликати поломки ПК.

Точного описання схеми у мене немає, і не ясно коли шунтується конденсатор при 230 чи 115В?

В одному з положень це не актуально.

Треба винести це питання на спец. сайт.

Однак я перевірив всі фази у своїх розетках, і правильно увімкнув.

1

Коментарі

117.08.13, 11:13

Бред

    217.08.13, 15:21Відповідь на 1 від Tas371

    Рябої кобили?

    У мене таке чуття, є питання, значить треба розібратись і налагодитись.

    Ну я хоч фази правильно увімкнув.

    Просто у мене є ИБП, і довго писати який прикол з ним буває, тепер побачу як буде.

    А в інших таке питання http://otvet.i.ua/user/971418/12826/

    На кухні завжди бредове, головне щоб на ділі, було все добре.

      317.08.13, 17:23

      Отсыпь друг-бобер. Я тоже хочу окурить того, после чего тебя так понесло.
      Компьютер летит, если не заведено заземление в квартиру, и если не ставить ИБП. Так как в большинстве случаев он спасает при перепадах. Плюс , надо включать через нормальные сетевые фильтры, а не через китайское говно.

        417.08.13, 17:32Відповідь на 3 від ГроГалораГран

        Скоріше йдеться про статику(заземлення)

        ИБП у мене стоїть.

        Про мережевий фільтр не зрозумів, бо в ИБП він інтегрований?

        У мене прикол: ИБП видать на герконах, і при певних ситуаціях в електриці, я чую їхнє перемикання.

        Отже переводимо ПК в режим очикування, і йдемо пити чаю, вмикаю чайник 2200 Вт, інколи ИБП клацає, і виводить з режиму сна.

        Останнім часом таке появилось, а то ж не було(хоча раніше теж було).

        Змінив фази правильно, і ось клацнув ИБП, з сну не вивело, але увімкнув чайник ще раз і вивело зі сну.

        Я вважаю, що це не якісна робота БЖ, і особливо його електролітів на містку по схемі.

          517.08.13, 17:36Відповідь на 3 від ГроГалораГран

          Раз було виводило зі сну коли колонки стояли на в ИБП а просто в розетку бо в ИБП є дві розетки на монітор і системник. Тоді я увімкнув колонки через ИБП, і зі сну виводити припинило але через довгий час... знову виводить.

          Мене ще ось цікавить: чому індикатор фази, світиться коли торкаюсь корпуса системника, чому на корпусі системника не нуль, а фаза?

            617.08.13, 17:58Відповідь на 5 від Крилами віри

            Раз було виводило зі сну коли колонки стояли на в ИБП а просто в розетку бо в ИБП є дві розетки на монітор і системник. Тоді я увімкнув колонки через ИБП, і зі сну виводити припинило але через довгий час... знову виводить.

            Мене ще ось цікавить: чому індикатор фази, світиться коли торкаюсь корпуса системника, чому на корпусі системника не нуль, а фаза?
            Потому что заземления в розетке нет, и уходит на корпус земля. Точнее пробивает. Вот это и может комп сгубить

              717.08.13, 18:42Відповідь на 6 від ГроГалораГран

              По інструкції ИБП треба заземлювати(знак оклику). Я питав у продавця, а він сказав, що це не критично.

              Отже ИБП працює нормально вже півтора роки, а ПК тримається без заземлення вже п'ятий рік.

              Ну з твоїх слів: вихід зі сну, це причина заряду землі.

              Питав у продавця: чому йду пити чаю, і від чайника, ПК виходить з режиму очикування?

              А він сміється, і питає: ну хіба це погано?

                818.08.13, 01:01Відповідь на 7 від Крилами віри

                По інструкції ИБП треба заземлювати(знак оклику). Я питав у продавця, а він сказав, що це не критично.

                Отже ИБП працює нормально вже півтора роки, а ПК тримається без заземлення вже п'ятий рік.

                Ну з твоїх слів: вихід зі сну, це причина заряду землі.

                Питав у продавця: чому йду пити чаю, і від чайника, ПК виходить з режиму очикування?

                А він сміється, і питає: ну хіба це погано?
                Короче, если какой-то продавец, на столько туп, что утверждает что заземление не критично, то это его проблемы.
                У тебя управляемый ИБП? если да то запрети ему выводить комп из сна. Или в биосе это же отключить.
                Провести заземление тоже было бы хорошо, и не надо долбить стены, провести под розетки новую проводку коробом. Главное узнать в жеке есть ли земля в доме на щитке

                  918.08.13, 01:07Відповідь на 8 від ГроГалораГран

                  Ні у мене приватний будинок, і з стовба два провода.

                  2) ИБП Поверлогік 650Вт(інтерактивний) але без ПО(просте підключення)

                  А як вимкнути в БІОС я не знаю, хіба таке є?

                    1018.08.13, 01:10Відповідь на 8 від ГроГалораГран

                    Звертався до провайдера цих ИБП, вони кажуть: щоб не було проблем, купи стабілізатор напруги.

                    Нуууу да.

                    Хоча якась стабілізація в ньому наче повина бути(хоча би груба), мабуть же вона і клацає як вмикаю чайника 2200Вт при пониженій напрузі в мережі, і в цей момент може вивести з режиму очикування ПК

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна