хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Хто захищатиме честь?

Коли ми перейшли такий серйозний бар'єр як створення відчизнянної валюти, і відірвались від падіння рубля то війни не сталось. Коли ми дістались неймовірного успіху в потужній національній пропоганді, перелаштувались переважно на укр. мову, і повністю перекрили рос. СМІ та телебачення то війни не сталось. Коли світ визнав Україну незалежною республікою, і відкрили власну дипломатію та інвестицію то війни не сталось.

Підсвідомо я думаю, що у спіху цьому сприяло російський "народ" не буду рахувати хто саме, а також М.Горбачев російські вельможі були під впливом власного народу, і страху.

Як Україна повелась з цим російським народом і які у них труднощі?

Відчизнянна армія не для того щоб встрявати в сутички на бубнових інтересах. У мене є деякі знайомі по армії в Україні і вони напевно не сперечалися би: армія на те щоб відстоювати честь країни. Всим іншим мали б займатись слідчі детективи та поліція з ордером, а вийшло що армія їх підмінила і це неподобно для армії.

Над виразом "честь" треба добре замислитись.

І тут мене осінило: колись миротворцем була Україна, а тепер миротворцем стала Одеса.

Побажаємо їй успіху http://blog.i.ua/user/1644892/1447709/ 


 

Map
1

Коментарі

Гість: Добрый Лео2

114.07.14, 13:21

когда украинские сепаратисты отделились от СССР войны не случилось...

    214.07.14, 13:25Відповідь на 1 від Гість: Добрый Лео2

    СССР нам пояснював довгими речами М. Горбачев

    Але Горбачев був Паном, а ми Товарищами

    так і залишились в його голов "ті" промови.

      314.07.14, 13:27

      "такий серйозний бар'єр як створення відчизнянної валюти"

      Ага. Помню я эти миллионные зарплаты в 90-х

        414.07.14, 13:29Відповідь на 3 від CKB

        Ви переплутав гривню з купоном

        а згадати як "пай землі" коштував 500 грв і ми пустили це все наблядки.

          Гість: Sasha3D

          514.07.14, 14:23

          "ми дістались неймовірного успіху в потужній національній пропоганді" - коли ми дiстались цього сумнiвного "успiху", дядько Геббельс почав аплодувати.

            614.07.14, 14:23Відповідь на 4 від Крилами віри

            а згадати як "пай землі" коштував 500 грв і ми пустили це все наблядки.10 баксів. Стільки для більшості коштувало право громадянина(та його предків) на свою частку власності в Україні.
            На той момент нас було 51 млн. Себто, вся тогдашнья власність(з мільярдами тон, ще не вивезених ресурсів) - була оцінена в $510 млн.
            Справжня "ринкова ціна" на той час - десь коло $ 800 000 000 000 000 ($800 квадрильонів)
            Відповідна вартість права власності мала складати ... $15 686 274
            Себто, на державному рівні громадян країни було обдурено ... в півтора мільона разів

              714.07.14, 15:18Відповідь на 4 від Крилами віри

              Ви переплутав гривню з купоном

              а згадати як "пай землі" коштував 500 грв і ми пустили це все наблядки.
              Але ж то теж був незалежний купон. Чи нi?

                814.07.14, 21:36Відповідь на 5 від Гість: Sasha3D

                У Вас під успіхом розуміється, що?

                Коли в нашу школу надійшло 4 екземпляри Біблії укр. мовою і хоча радіостудії тоді велись рос. мовою, я не бачив потреби шукати російський екземпляр.

                Це успіх.

                А зараз сепаратисти ставлять умови щоб рос. мова мала статус і це під дулом автомата.

                Такого тоді не було.

                  914.07.14, 21:39Відповідь на 7 від CKB

                  якою переправою був тоді купон, Ви напишете нам в своєму блозі окремо і чесно щоб ми знали.

                  Але найбільше гривня потерпіла сьогодні(за всі роки).

                  Та я думаю ціна таланту не змінилась бо він завжди був з нулю(маленьким)

                    1014.07.14, 21:41Відповідь на 9 від Крилами віри

                    якою переправою був тоді купон, Ви напишете нам в своєму блозі окремо і чесно щоб ми знали.

                    Але найбільше гривня потерпіла сьогодні(за всі роки).

                    Та я думаю ціна таланту не змінилась бо він завжди був з нулю(маленьким)
                    Совсем не сегодня. Фамилия Хрющенко вам говорит о чем-то? А Тимошенкер?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна