Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

життєво...

- Ти чому будинок свій спалив? 
- Мені сусід сказав, що у мене на горищі фашисти завелися. Я будинок і спалив разом з ними. Боюся я цього слова. 
- А ти їх бачив? 
- Ні. Сусід сказав, що бачив. Він навіть мені підпалювати допомагав. Посміхався. 
- Де жити будеш? 
- Біженець я. До сусіда піду в найми. 
- А може твій сусід брехун? 
- Та ні, він мене братом називає, і в церкву ходить. Та що я, по-вашому, дурень якийсь?

(С) Ярослав Гарасим
18

Коментарі

117.08.15, 09:33

Все это было бы смешно, когда бы не было так грустно.

    217.08.15, 09:40Відповідь на 1 від kalejdoskop

    Гумор має багато відтінків...

    Дякую

      317.08.15, 09:57

      вони ще й брешуть, що то наша армія їм будинки палить

        417.08.15, 10:21

        а что, лучше с этими "фашистами" заодно сгореть было? Дом-то всё равно сожгут.

          Гість: ЛемБой

          517.08.15, 11:34


          життєво

            617.08.15, 23:15Відповідь на 3 від Міс Марпл

            вони ще й брешуть, що то наша армія їм будинки палитьсусід-брат все життя творить вигадану реальність, свої гріхи вішає на чужі шиї, от і їх навчив...
            а вони хіба дурні? ясно, що то укрофашисти гатять по мирним, а хто ж... як і УПА боролася проти своїх мирних агрономів і вчителів... як і Мазепа зрадив доброго царя Петра1, як і багато чого...

              717.08.15, 23:21Відповідь на 4 від Kwaan

              а что, лучше с этими "фашистами" заодно сгореть было? Дом-то всё равно сожгут.принаймні це було б надійним способом знищити слово, що сидить в їх головах і якого вони так бояться... а краще було б ще років 300 тому послати цього сусіда так далеко, як дозволяє виховання, і триматися подалі...

                817.08.15, 23:23Відповідь на 5 від Гість: ЛемБой


                життєво
                так

                  917.08.15, 23:40Відповідь на 6 від Lulu