хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Россия глазами татарина

Мовою оригіналу наводжу статтю з російської газети "Звєзда Поволж'я"

Россия глазами татарина
Представьте, господа русские, вам действительно не хватает оценки России нерусским человеком, а именно татарином. Почему? А вот почему! Мы первый народ, завоеванный русскими, и хорошо вас изучали за 460 лет! Поэтому татарин может дать вам характеристику! Читайте!

27

Коментарі

Гість: lkjmn

114.02.13, 13:30

Тю! Кожна людина, що має розум, бачить "Вєлікорусскій шовінізм" і окрім нього вони нічого не мають.
Другий лінк - битий.

    214.02.13, 18:15

    Все правда,але автор занадто м"яко написав.Про завойовників треба писати жорстокіше.

      315.02.13, 00:21

      "......Русских погубила страсть к завоеваниям чужих земель. Хватать-то нахватали чужой земли много, но на завоеванных землях не работали и не делали эти земли «своей родиной». На завоеванных после 1552 года землях от реки Оки до Тихого океана всегда были пришельцами. По-татарски «килмешек», что означает суммарный смысл двух русских слов «пришелец плюс чужак!»."

        анонім

        415.02.13, 00:26

        Маю гарних друзів татар, причому високих статусів, ну, по татарським міркам... То я такого наслухався про їхню "любов" до поцкалів...що українські націоналісти ще досить толерантні в цьому питанні.

          515.02.13, 01:36

          Правильно все, проте ті, до кого звертається автор, фіг що почують, Як завжди.

            615.02.13, 06:39

            Тільки коли натискаю на посилання "Читайте" викидає на головну сторінку i.ua А коли натисну на "Звєзда Поволж'я" то все нормально.
            "Начиная с взятия Казани руководители России – шовинисты: князья, цари, попы, премьер-министры, генеральные секретари коммунистов столетиями, веками воспитывали дух: русский народ великий, Россия великая и где сегодня стоит Россия, все земли исконно русские земли! При этом самой Россией не занимались!"

              анонім

              715.02.13, 08:37

              Там ще й коментарі цікаві.

                815.02.13, 10:54Відповідь на 1 від Гість: lkjmn

                Тю! Кожна людина, що має розум, бачить "Вєлікорусскій шовінізм" і окрім нього вони нічого не мають.
                Другий лінк - битий.
                За цю статтю сам "вєлікій пупкін" викликав на килим головного редактора.
                Лінк підправив.

                  915.02.13, 10:55Відповідь на 2 від Davigadoff

                  Все правда,але автор занадто м"яко написав.Про завойовників треба писати жорстокіше.Вірно, але зваж, що це було опубліковано в Росії.

                    1015.02.13, 11:01Відповідь на 4 від анонім

                    Маю гарних друзів татар, причому високих статусів, ну, по татарським міркам... То я такого наслухався про їхню "любов" до поцкалів...що українські націоналісти ще досить толерантні в цьому питанні.Згоден, та знаю також і про те, що з ними також ведеться "робта", щоб створити та підтримувати московськоорієнтовану нац-еліту.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна