хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Життя, гідне подиву і захоплення

Україна - це особистості, які формують обличчя її історії.

"Я на гору круту крем'яную буду камінь важкий підіймать.

І, несучи вагу ту страшную, буду пісню веселу співать",

- ці поетичні рядки не просто метафора, а пронизлива сповідь, непорушне кредо короткого, але яскравого, мов зірковий спалах, життя видатної української письменниці Лариси Петрівни Косач-Квітки - Лесі Українки.

16

Коментарі

Гість: dimdimich

17.02.12, 20:33

    Гість: lkjmn

    28.02.12, 13:23

    Вірно вона сказала словами Мавки: "...Я буду вічно жити, бо в серці маю те, що не вмирає..."

      38.02.12, 13:53Відповідь на 2 від Гість: lkjmn

      Вірно вона сказала словами Мавки: "...Я буду вічно жити, бо в серці маю те, що не вмирає...""Лісова пісня" - один з моїх найулюбленіших творів Лесі Українки.

        48.02.12, 13:54Відповідь на 1 від Гість: dimdimich

          Гість: lkjmn

          58.02.12, 13:57Відповідь на 3 від Українк@

          Вірно вона сказала словами Мавки: "...Я буду вічно жити, бо в серці маю те, що не вмирає...""Лісова пісня" - один з моїх найулюбленіших творів Лесі Українки.Вона справді геніальний митець, людина, яка творила душею...

            68.02.12, 14:02Відповідь на 5 від Гість: lkjmn

            Вірно вона сказала словами Мавки: "...Я буду вічно жити, бо в серці маю те, що не вмирає...""Лісова пісня" - один з моїх найулюбленіших творів Лесі Українки.Вона справді геніальний митець, людина, яка творила душею...Для мене вона не тільки Митець, а ще й Особистість, Характер. Її життя, творчість вплинули на формування мене як особистості.

              Гість: lkjmn

              78.02.12, 14:13Відповідь на 6 від Українк@

              Однозначно. Людина, яку не скорила така страшна хвороба... Не те, щоб "не скорила", навіть надихнула... Така людина гідна поклоніння, гідна бути взірцем. Як для кожного особисто, так і для цілих народів.

                88.02.12, 14:25Відповідь на 7 від Гість: lkjmn

                Однозначно. Людина, яку не скорила така страшна хвороба... Не те, щоб "не скорила", навіть надихнула... Така людина гідна поклоніння, гідна бути взірцем. Як для кожного особисто, так і для цілих народів.Ваша правда.