хочу сюда!
 

Алинка

28 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 27-40 лет

археологи знайшли невідоме місто майя

У джунглях Гватемали археологи знайшли невідоме місто майя У ньому виявили понад 60 тис. будівель
Археологи знайшли у джунглях збережені руїни будинків, палаців, терас і доріг

У джунглях Гватемали дослідники знайшли місто майя, яке складається майже з 60 тисяч різних будівель. Про це йдеться у статті National Geographic.

Як зазначається, археологи знайшли у місті збережені руїни будинків, палаців, терас і доріг, а також складних систем іригації. Місто вдалося виявити за допомогою оптичного локатора LiDAR. Він очистив цифрові знімки місцевості від силуетів крон дерев і під ними вчені побачили місто. Усього в рамках дослідження було вивчено 2100 км2 поверхні на території біосферного заповідника на півночі Гватемали.

«Знахідка дає ясно зрозуміти, що весь регіон був одним великим ареалом розселення, масштаби і щільність якого були сильно недооцінені», – заявив один із авторів дослідження.

Фото: National Geographic

Нова знахідка, на думку вчених дозволяє говорити про те, що чисельність населення цивілізації майя була значно більшою, ніж прийнято вважати. Раніше її оцінювали в 5 млн осіб, у той час як тепер дослідники вважають, що можна говорити щонайменше про 10-15 млн людей. Більшість з них могли жити на віддалених болотистих територіях в джунглях, які раніше вважалися безлюдними.

Дослідження стало лише першою частиною трирічного проекту, в рамках якого з допомогою оптичного локатора LiDAR вчені мають намір досліджувати більше 14000 км2 території джунглів Гватемали.

https://zaxid.net/u_dzhunglyah_gvatemali_arheologi_znayshli_nevidome_misto_mayya_n1448134

2

Комментарии

15.02.18, 21:05

Цікаво, а ще я к почистять территорію!

    27.02.18, 15:41

    И исчезли без следа

      37.02.18, 17:06