Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Як правильно складати бюлетень на виборах.


Originally posted by at Как правильно сложить бюлетень
Надо запомнить на случай выборов.
2
1

Коментарі

Гість: Завклубом

112.06.13, 17:29

Тогда чего вы удивляетесь, что вами руководят пи*арасы?

    212.06.13, 17:30Відповідь на 1 від Гість: Завклубом

    Бо Ви - дебіли їх вибрали!

      Гість: Завклубом

      312.06.13, 17:32Відповідь на 2 від udzen

      Бо Ви - дебіли їх вибрали!Перед нашими дебілами були ваші. Весь світ з них реготав.

        412.06.13, 17:38Відповідь на 1 від Гість: Завклубом

        Тогда чего вы удивляетесь, что вами руководят пи*арасы?это перепост с российского сайта

          512.06.13, 17:43Відповідь на 3 від Гість: Завклубом

          Які ваші? Мої ніколи не були і не будуть при владі. Я - анархіст. Я проти любої влади. І , мені здається, кожна нормальна людина розуміє про що цей пост.

            Гість: Завклубом

            612.06.13, 17:43Відповідь на 4 від Casper*_

            Тогда чего вы удивляетесь, что вами руководят пи*арасы?это перепост с российского сайтаТак це нічого не міняє

              Гість: Завклубом

              712.06.13, 17:44Відповідь на 5 від udzen

              Які ваші? Мої ніколи не були і не будуть при владі. Я - анархіст. Я проти любої влади. І , мені здається, кожна нормальна людина розуміє про що цей пост.Анархіст буде боротися за владу анархістів, а не страджати фуйньою.

                812.06.13, 17:49Відповідь на 7 від Гість: Завклубом

                Дивуюсь Вашій витонченній логіці. Але наважусь, все ж відмітити. Анархізм - насприймання любої влади! Сказати, що анархіст бореться за владу це
                ну .... як ....не можу навіть придумати алегорії! Нонсенс одним словом.

                  Гість: Завклубом

                  912.06.13, 17:52Відповідь на 8 від udzen

                  Дивуюсь Вашій витонченній логіці. Але наважусь, все ж відмітити. Анархізм - насприймання любої влади! Сказати, що анархіст бореться за владу це
                  ну .... як ....не можу навіть придумати алегорії! Нонсенс одним словом.
                  Шкода, шо вас Нестор Іванович не чує

                    1012.06.13, 18:06Відповідь на 9 від Гість: Завклубом

                    Звичайно шкода....Велика була людина! І комунни ( без влади) створював і кооперативи і багато іншого. Поки такі як Ви не почали голосувати.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна