хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Пишатись своїм народом дурість.

Пишатись свої народом (націею,расою і т.д.) повна дурість. Це всерівно, як пишатись айфоном, що тобі подарував тато. Ти йього винайшов? Ти написав софт до нього? Ти взагалі знаєш, як він працює? Ні, ти тичеш усім в обличчя своїм (папиним) айфоном і думаєш, що крутий! 

Твоя національність (раса, колір очей, ріст і т,д,) випадковість. Від табе це не залежить, І тому для мене одинаково тупі екземпляри у майці  Я - РУССКИЙ і у майці СЛАВА БОГУ, ЩО Я НЕ МОСКАЛЬ.

4

Коментарі

Гість: Туго_Входит

16.06.14, 17:33

    Гість: paleontolog

    26.06.14, 17:42

    пишатись приналежнiстю...десь так

      36.06.14, 18:16

      Пишатись- дурість, А свого батька поважай, і свого Бога бійся, щоби килером не став, автомат узрівши. "Віл знає хазяїна свого. осел ясла свої" Виноват не той хто майку одіває. а хто повід відвязує і на чужому О-слові хоче в чужий рай заїхати.

        Гість: Pamadka*

        46.06.14, 18:22

          56.06.14, 18:26Відповідь на 3 від CJIABIK

          Свого бога? Він у всіх свій? Ви він чи осел? Та й батьки бувають різні...

            66.06.14, 18:28Відповідь на 2 від Гість: paleontolog

            У чому приналежність? У випадковому народженні саме тут? Ну іммігрували б ваші. Ви були б патріотом Канади?

              Гість: Н@блюдатель

              76.06.14, 18:30

              Зачем объяснять элементарные вещи, если им забили мозги совсем другими постулатами?

                Гість: paleontolog

                86.06.14, 18:36Відповідь на 6 від udzen

                iммiграцiя i еммiграцiя...є різниця? з ренегетами змагатися в патріотизмі?

                  96.06.14, 18:39Відповідь на 8 від Гість: paleontolog

                  Ну це останній довід Я з телефону пишу Т2... Це всі аргументи? Можете ще пообзиватись

                    106.06.14, 18:40Відповідь на 7 від Гість: Н@блюдатель

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна