хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Соняшна Ялта. Враження...

На траневі свята (з 8 по 11) мали подорож до сонячної Ялти... Хоча, як то кажуть, "Чоботяр без чобіт". Так і я, працюючи синоптиком, вибрався туди у самі дощові дні травня! Але настрій нам це псувало не завжди, а тільки коли промокали до нитки smile  Тобто всього 2 рази за три з половиною дні! bravo  Хоча і на цей випадок у нас з"явився "План Б" - Массандрівські винні погреби, але не судилося, так як зранку погода була чудова, а мокли ми вже вдалині від готелю.uhmylka

Повністю подорож описувати не буду, за нею краще прослідкувати по фотографіям. Відмічу тільки моменти, які особливо вразили і запам"яталися.

По-перше, це уважність та гостинність адміністрації готелю... Хоч номери були і не суперові, але відношення до гостей таке ж тепле, як і Карпатах... Цього я, чесно, не очікував! love

Я вперше катався на канатній дорозі на Ай-Петрі, і вперше був на її вершині! Просто захоплює подих... Так само вперше потрапили під грозу з градом на самій вершині... Цікаве відчуття, коли тебе окутує хмара... Але важко і з матами спускалися з гори під час граду по мокрому камінню... Хоча зараз згадувати це весело.

Вразив водоспад Учан-Су... Тут без слів... Просто вразив... "Летяча вода" з 93 метрів! Це треба бачити...hypnosis

Спробував справжні чебуреки в кафе, і я від них у захваті!!! Практично шедевр кулінарії! prey Це зовсім не те,що пропонують бабці біля метро!

А ще проктично у центрі міста-курорта є пару столовок з демократичними цінами, наприклад суп по 6 грн, чи солянка по 10, з пристойними порціями...tost

Пройшовся по тих місцях, де був 15 років тому... Щось змінилося, щось не дуже... Щось стало краще, щось занепадає... Санаторій імені Боброва, де я пробув кілька місяців зараз практично не функціонує...

А ще неприємно вразила зустріч з іноземцями між Алупкою та Сміїзом. Люди проїхади кілька сот чи тисяч кілометрів, але не могли знайти доступу до моря за 50 метрів від нього... Всюди 3-метрові паркани... Якось неприємно стало за тих злодюг,що вкрали шматок землі і огородилися... whosthat І соромно за свою англійську... Вчив же! umnik А пояснював окремими словами і жестами...

А взагалі чудово розвіялися, поплескалися у морі, отримали масу приємних вражень, побачили багато цікавого, зарядилися позитивом, привезли кілька літрів смачного вина... От тільки відіспатися ще після такого відпочинку... sleepy Бо під"йом був о 8-й, а додому поверталися після 22-втомлені та мокрі!

 

7

Коментарі

127.05.09, 12:51

Насчет вершины Ай-Петри. В этом году не была и, наверное, не скоро там буду. Была в том году, и сравнивая прошлогодний визит с тремя годами до оного, как говорят, небо и земля. Если три года назад, т.е., получается 4, еще было как-то там просторно, то уже в прошлом застроено по максимуму. Хотя, конечно, не по полному, но к тому все идет. Жалко, очень жалко. Уничтожают все первозданное. Неужели никому это не надоедает? Сколько ж можно???
Извините, это относится не к Вам. Обидно: имеем - не ценим.

    227.05.09, 13:04Відповідь на 1 від Nelke

    Насчет вершины Ай-Петри. В этом году не была и, наверное, не скоро там буду. Была в том году, и сравнивая прошлогодний визит с тремя годами до оного, как говорят, небо и земля. Если три года назад, т.е., получается 4, еще было как-то там просторно, то уже в прошлом застроено по максимуму. Хотя, конечно, не по полному, но к тому все идет. Жалко, очень жалко. Уничтожают все первозданное. Неужели никому это не надоедает? Сколько ж можно???
    Извините, это относится не к Вам. Обидно: имеем - не ценим.
    Я був вперше... Як мені здалося, то будівлі стоять досить компактно і не дуже псують навколишні простори... Хоча я теж проти глобальної забудови всього навколо...

      Гість: vitaliч

      327.05.09, 13:50

      малаца!

        427.05.09, 15:24

        я тоже два раза за 3 дня пребывания в тех краях промокноть успела ,на Ай-Петри опять таки из-за погоды передумали ехать, успели только в Бахчисарае побывать и то пришлось от дождя сматыватся (почти удалось ). А вот в Алуште попали так попали , ливеняка немеряный нас накрыл прямо на набережной, с которой мы потом выйти даже не могли из-за потопа воды по щиколотку шириной в несколько метров (летать увы не найчились еще). В общем погода подгадила таки отдых

          Гість: cheremshyna

          527.05.09, 18:55

          Тихо заздрю! А до Криму ніяк добратися не можу!
          А взагалі приємно, що можна цікаво, і з пригодами, і користю для здоров"я відпочити у власній країні! Рада, що вам це вдалося!

            Гість: sonichka

            627.05.09, 22:31

            ух ти, а я ще жодного разу не була
            вітаю з поїздкою і приємними враженнями від неї

              Гість: adonis

              727.05.09, 22:49

              ух ти, класно
              ви, взагалі, молодці, що залишаєтеся вірні традиції виїздів на травневі... респект і уважуха!
              А на питання погоди ти дивись по-філософські: вона і в Києві теж була кепська, так що не поїхали б, мокли б під дощем у Києві.

                830.05.09, 00:49

                радий за тебе!

                  930.05.09, 11:37Відповідь на 4 від Kameli-ya

                  я тоже два раза за 3 дня пребывания в тех краях промокноть успела,на Ай-Петри опять таки из-за погоды передумали ехать, успели только в Бахчисарае побывать и то пришлось от дождя сматыватся (почти удалось). А вот в Алуште попали так попали, ливеняка немеряный нас накрыл прямо на набережной, с которой мы потом выйти даже не могли из-за потопа воды по щиколотку шириной в несколько метров (летать увы не найчились еще). В общем погода подгадила таки отдыхУ ті ж дні? Чи колись раніше?
                  А ми теж перед самим від"їздом думали відмовитися, бо почався дощик, але поїхали... Тепер це один з яскравих спогадів...

                    1030.05.09, 11:39Відповідь на 5 від Гість: cheremshyna

                    Тихо заздрю! А до Криму ніяк добратися не можу!
                    А взагалі приємно, що можна цікаво, і з пригодами, і користю для здоров"я відпочити у власній країні! Рада, що вам це вдалося!
                    Та ми теж в основному в Прикарпаття-Карпати-Закарпаття їздимо. А це вирішили для симетрії і в Криму побувати, поки там все не подорожчало та відпочиваючих не багато... Я, наприклад, на Південному березі 14 чи 15 років не був...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна