хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Мислячим

Пробіглись теми "хто я", "сенс життя" і т. п.

Думаю це один з достойних матеріалів коли людині треба більше чим увімкнути мозок

 

1

Коментарі

124.06.13, 01:48

я бы вам интернет отрезал)

    224.06.13, 08:19


    Тот, у кого включены мозги - имеет СВОЕ мнение. Нам чужого не надо

      324.06.13, 10:59Відповідь на 1 від psilocybe

      Є покликання окремим людям, йти в Інтернет, бо свого часу Інтернет був тьмою безпробудною.

      Інтернет можна порівняти з ходженням по воді, і не в усіх є віра йти по ній.

      Також дякую за плюс який мені хтось поставив.

        424.06.13, 11:03Відповідь на 2 від XiNG

        Виявляється мати мозок це самостійно працювати над матеріалом, а не перекладати все на інших.

        А чужого не надо це Ви задрали... не купуйте імпортне, і навіть китайське.

        Та тільки свого немає бо над цим працюють інші, а не ми.

          анонім

          524.06.13, 16:31Відповідь на 1 від psilocybe

          я бы вам интернет отрезал)

            624.06.13, 16:59Відповідь на 5 від анонім

            Він сказав не подумавши.

            Люди часто сперечаються про мислення, коли перед ними самими стоїть таке питання.

            Наприклад "Мир тобі" але це речення актуальне і для мене.

            Тут http://blog.i.ua/community/3399/1242730/ у мене зібрався матеріал про те чим зайнятий розум християнина, і як він працює.

              725.06.13, 08:11Відповідь на 4 від Крилами віри

              Виявляється мати мозок це самостійно працювати над матеріалом, а не перекладати все на інших.

              А чужого не надо це Ви задрали... не купуйте імпортне, і навіть китайське.

              Та тільки свого немає бо над цим працюють інші, а не ми.
              Купую те, на що стачить моїх грошей. Осмислюю те, на що стачить мого розуму. Сподіваюсь, не доведеться так зубожіти, що доведеться позичати по людях гроші та розум. Мир Вам.

                825.06.13, 11:48Відповідь на 7 від XiNG

                До розуму додається ще розуму, і розумний дружить з розумними, а то... було б дивно.

                У моїх замітках ті учасники які на великих дистанціях, а дивовижно, що ми не знаючи один одного, займались самостійно Біблією, і прийшли одного висновку.

                Наприклад цей відомий у світі викладач Біблії говорить те саме, що я відкривав для себе самостійно.