Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Богатіємо в Бога

Хто уважно вдивлявся на мій профіль порталу то не міг не помітити речення "Боже дай мені віри, щоб з малого робити велике" Це старий запис чи не з моменту реєстрації на порталу, напевно у мене було якесь откровення, я і зараз притримуюсь цієї позиції щоб зібрати справжню силу. Дефолти не минучі, а в цій позиції тверда не руйнуюча основа. Для розуміння того, що я написав є четверта серія відео. Запам'ятати все відразу інколи не просто одному, а як кожен почерпає з цього щось важливе то всі хто складає спілку "Библия" разом є сила колективного розуму.

 

0

Коментарі

116.06.13, 09:28

Дефолти не минучі, -------- як це?

    216.06.13, 09:37Відповідь на 1 від ЛУКАВИЙ

    Якщо зможете продивитись цей 26 хв. відик то в ньому відповідь на Ваше вчорашнє питання.

    А дефолт це сучасний термін, роберіться в ньому.

      анонім

      316.06.13, 09:43

      http://www.google.com.ua/url?q=http://www.youtube.com/watch%3Fv%3DVabKCIGvosA&sa=U&ei=2l29UeTzE5LQ4QTb1oCIBQ&ved=0CAgQtwIwAA&us g=AFQjCNFdJnAos6QxBOKrh7CPrR2sb8YZJA

        416.06.13, 09:59Відповідь на 3 від анонім

        Ми ж знаємо, що хто несе вчення не те, що ми дістали тому анафема, і цим все сказано.

        Тобто ми повині сконцентрувати увагу на головному, а усе стороннє не зважати.

        Не беріть так болісно те, що не відповідає Слову.

        Стосунки між нами і Богом теж однозначні, і все інше м'яко кажучи блуд, а грубо те, що у Ваших замітках.

          анонім

          516.06.13, 10:44Відповідь на 4 від Крилами віри

          Что значит нэ тэ? Ваше учение делает из людей БАРАНОВ. Тупое стадо которой ходит за пастырем.
          А не того учения не бывает ЗНАНИЕ - СИЛА. И отвергать их только из за того что какойто мудак в какойто там кгижке написал что только его знание правда глупо. Умно это лишь для нищих духом. Людям - овцам
          Я овцой быть не хочу

            616.06.13, 11:29Відповідь на 5 від анонім

            Ви сперечаєтесь вище своїх знань, просто для Вас Біблія ще нічого не проговорила, то для чого всіх ображати

              анонім

              716.06.13, 11:40Відповідь на 6 від Крилами віри

              Ви сперечаєтесь вище своїх знань, просто для Вас Біблія ще нічого не проговорила, то для чого всіх ображатиПроговорила. Еще в 18 лет. Самая частоиспользуемая книга для оболванивания масс

                816.06.13, 11:46Відповідь на 7 від анонім

                А чого Ви не застосував її для себе, і не треба зловживати щоб когось оболванювати.

                Біблія для кожного особисто, а не для того щоб когось оболванювати.

                Наприклад я проходжу біблійний інститут тому й складаю блог, і то в гурті.

                Оболваньте спочатку себе.

                  916.06.13, 11:53Відповідь на 7 від анонім

                  Якщо у Вас є розум то для Вас спеціальні сторінки http://origins.org.ua/block.php?id_block=2

                  Але схоже Ви там вже був у 18 років

                    анонім

                    1016.06.13, 11:56Відповідь на 8 від Крилами віри

                    А чого Ви не застосував її для себе, і не треба зловживати щоб когось оболванювати.



                    Біблія для кожного особисто, а не для того щоб когось оболванювати.



                    Наприклад я проходжу біблійний інститут тому й складаю блог, і то в гурті.



                    Оболваньте спочатку себе.

                    Ааа. Будете людей в пекло тянуть? Вы верите в то чего не понимаете. Боги дали человеку разум для того чтоб он им пользовался, и через разум приходил к вере. Через свой разум, а не дяди СЭМА. Возьмите внимательно почитайте свою библию.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна