Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Кужель: піду в президенти, бо професійніше двох "Я"

Прочитала в УП і мало зі стільця не впала!rofl roflrofl roflrofl

Депутат Верховної Ради Криму Олександра Кужель має намір балотуватися на пост президента в 2015 році.

Про це вона заявила в телеінтерв'ю, відео якого оприлюднив у своєму блозі на "Українській правді" журналіст Осман Пашаєв. ВІДЕО (ТИСНИ)

Відповідаючи на питання, чи сформувала Кужель свою політичну мету, вона відповіла: "Прихід до влади".

"Через що? Можна йти по-різному", - зазначила вона

Відповідаючи на питання, чи буде вона балотуватися на пост президента в 2015 році, Кужель заявила: "Однозначно".

"Прихід до влади. І я прийняла це рішення, тому що я професійніше Януковича і Яценюка, цих двох основних кандидатів, які йдуть. І навіть тих, які з'являться, якщо з'явиться хтось професійний, молодий, толковий, так, я можу і не піти, але зараз, от коли два "Я" ці стоять, я знаю, що це шлях в нікуди", - заявила депутат кримського парламенту.
21

Коментарі

Гість: lkjmn

127.12.11, 13:27

Відповідаючи на питання, чи сформувала Кужель свою політичну мету, вона відповіла: "Прихід до влади".І загрібання бабла.

    227.12.11, 13:31

    Не дай Бог - свинье рог!

      анонім

      327.12.11, 13:33

      В команді "Істінай апазіції" заміна капітана -- замість Жалізної Бахіні в гру вступає Секнод-хенд Барбулетка! ( Що таке "барбулєтка" я й сам не знаю. Прийшло в голову коли фртки побачів).

        427.12.11, 14:59

        да пусть баллотируется, обещать не значит женится

          527.12.11, 16:40

            627.12.11, 19:37

            Є такий спортивний термін:фальстарт. Поспішила вона.

              Гість: нескорена

              727.12.11, 22:38

              точно впасти можна

                828.12.11, 00:36

                  Гість: Народоволець

                  928.12.11, 10:46

                  Прочитал.

                    1028.12.11, 20:21

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна