хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

До приїзду Яника у людей перевіряють горища

Параноя не дрімає. До приїзду Януковича міліція перевіряє горища чернівчан. Напередодні візиту Віктора Януковича до Чернівців правоохоронці перевіряли дахи прилеглих до ОДА будинків. Правоохоронці попросили ключі від горища у мешканців будинку №6 на вулиці Грушевського. Вони пояснили це необхідністю перевірки наявності виходів з горища на вулицю, – повідомив Молодий буковинець.

Будинок на Грушевського, 6 розташований навпроти приміщення Чернівецької облдержадміністрації. Зі слів правоохоронців, це робиться для безпеки під час візиту Президента України до Чернівців.

За матеріалами: ЗІК

Цікаво, що шукали, яйця, чи машингвери?

26

Коментарі

анонім

18.11.11, 08:35

Іде нагнітання масового психозу з приводу можливого замаху на Харанта. Може хочуть скасувати вибори до ВР. Або створюють підстави для масових арештів радикальної опозиції, аби у виборах лишити тільки "правильну апазицію". Он і Мороз з конотопською відьмою вже замелькали. Багіня у віконці Лукянівки свій святий лик явила! Та що, друже, яйця в холодильнику не тримай, машингвери добре змасти і закопай.

    28.11.11, 08:43Відповідь на 1 від анонім

    пригадується підпал рейхстагу.

      38.11.11, 09:25Відповідь на 1 від анонім

      До чогось такого громадську думку і готують... Але... можливо хочуть налякати і самого гаранта, щоб спнукати його до певних дій... Тут їм особливо й напружуватися не треба... він хлоп бєзстрашний!

        48.11.11, 09:40

        Думаю, друге - гвери та машингвери

          Гість: Анна Герман

          58.11.11, 10:20

          Такие меры предосторожности не только оправданы , но даже недостаточны !
          Виктора Фёдоровича давно хотят похитить. За ним охотится мафия.

            68.11.11, 10:20

            Видно шукали "мухи" .....РПГ-18....аби не обсиділи ґваранта....

              78.11.11, 10:22

              прийдуть, у шію їх, у мене біля віконця "максим" стоїть, буде усяка бидлота руками мацати.

                анонім

                88.11.11, 10:47

                фашистські окупанти також боялися і проводили терор, але це їх не врятувало...

                  98.11.11, 11:16Відповідь на 5 від Гість: Анна Герман

                  Такие меры предосторожности не только оправданы , но даже недостаточны !
                  Виктора Фёдоровича давно хотят похитить. За ним охотится мафия.
                  А я думаю, що НЛО.Останнім часом було помічено кілька літаючих об"єктів над Україною.Певно,хочуть викрасти нашого президента,провести свої брудні досліди та,аналізуючи роботу геніального мозку,зробити штучний НЛОвський супермозок.
                  .

                    108.11.11, 11:30

                    Та коли вже його пристрелять? Всю країну змордував,

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна