хочу сюди!
 

Лана

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 40-57 років

Уроки БРЕХНІ (безкоштовно)

1)ДАЛА СЛОВО....ВЗЯЛА СЛОВО  "Справедливість є і за неї ВАРТО боротись"

2)ТАК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЯ 

3)ПУТІН НЕРВУЄТЬСЯ, АЛЕ ОПАНОВУЄ СЕБЕ  Уявляю Путіна, який говорить правду...А що б Ви відповіли на його місці журналістам???

4)ТАК ЦЕ ПРОКОМЕНТУВАЛИ МОСКОВСЬКІ ЗМІ.  Але про "вонючий газ" промовчали. Росіянам не можна наносити таку страшну ПСИХІЧНУ травму.

20

Коментарі

122.08.11, 01:09

Поставила і другий лінк. Але у мене їх чотири. Якесь неподобство.... Завтра виправлятиму!!!

    Гість: Вуйко Любко

    222.08.11, 01:14Відповідь на 1 від Julia Taneta

    Тоді краще покищо замітку в чорновики відправити, лобре відредагувати, а тоді вже вивішувати....

      322.08.11, 01:16

      Зараз так і зроблю! Дякую, друже!
      Домашній комп глючить. Спробую на роботі!

        анонім

        422.08.11, 19:08

          522.08.11, 20:56

          Правда переможе ! БОГ поможе !

            622.08.11, 21:09

            Що тут скажеш?? - Як кажуть,ясно як в Божий день.Але... -знайдуться чергові обпльовувальники та одоспівальники.

              722.08.11, 22:55

              Танета!Я тебе зараз вб"ю.Ну хіба можна на рани сіль сипати?Я вже потихеньку почав забувати всі зради,що наробила ЦЯ........Знаєш замислився над тим як ЦЮ назвати,бо в одне слово вкласти всю ненависть що накопичилась не вийде.Так от,ти негарна дівчинка,не можно таке робити,я за останні кілька років вже почав по-трохи забувати все те що наробила та істота,і навіть десь мабуть почав трохи співчувати її стражданням в кутузці,а ти цим відео знову відродила мою люту ненависть.Навіть руки самі тягнуться до горлянки тієї що поруч з путіноїдом.

                823.08.11, 00:03Відповідь на 7 від Davigadoff

                У мене Давігадушка, пам’ять, така ЗАРАЗА... !!! Нічого не можу витерти із свого ДІВОЧОГО РОЗУМУ
                Пам"ятаю кожен день ПОМАРАНЧЕВОЇ! Пам’ятаю кожну ЗРАДУ, і як переконливо-талановито ВОНА, а краще сказати ЦІЛИЙ ШТАТ АҐЄНТУРИ КРЄМЛЯДЄЙ, вивертали і перекручували це на адресу Президента! (НУ невже розумні, начитані, освічені чоловіки здатні повірити, що одній звичайній жінці вдається використовувати найвишуканіші методи КАЗУЇСТИКИ, ІМАЖИНІЗМУ та МАКІАВЕЛІЗМУ.... над цим працює ціла система, великий і потужний штат інтелектуалів). А Юля --- картинка, балакуча лялька з потрібним програмним забезпеченням!

                  923.08.11, 00:08Відповідь на 6 від дТОЛЯізХорола

                  Що тут скажеш?? - Як кажуть,ясно як в Божий день.Але... -знайдуться чергові обпльовувальники та одоспівальники.Мені ВОНИ не цікаві! Я вже не реагую....... ЧЕКАЮ...
                  Гадаю, я знаю причину її хвороби.
                  Викладу пізніше... через пару-трійку днів.

                    1023.08.11, 00:11Відповідь на 4 від анонім


                    Стало сил все це передивитися??? Українські ресурси майже все познищували. А от КАТСАПСЬКІ... чи то не догледіли, чи "провтикали"...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна