Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Євросовок - назад у майбутнє

Натрапив на цікаву інформацію.

Журнал "Тиждень" опублікував інтерв'ю з російським дисидентом часів СРСР Володимиром Буковським. Ось, що мене зацікавило в словах Володимира Костянтиновича. Уривок зі статті:

"...І ось західні ліві, побачивши, як Горбачов метушиться мов той щур, приїхали і стали йому пояснювати, що в них є ідея, як з усього цього вийти, зберігши якомога більше своїх "завоювань". Що потрібно взяти цей проект європейської інтеграції і перевернути його догори дригом. Тобто якщо він є спробою створити вільний, підкреслюю вільний, ринок, то слід зробити з нього проект заснування федеральної держави Європи і вже зовсім невільного, а регламентованого, регульованого ринку. Ось як усе було.

Починаючи з 1986 року ця ідея стала активно пропагуватися у ЗМІ, а надто звучати в переговорах політиків.Горбачов погодився взяти  участь в згаданому проекті, оголосив так званий загальноєвропейський дім - таке було в нього формулювання...

Отже приблизно в 1987 - 1988 роках Горбачов з західними лівими партіями домовився...Тому досить довго праві не розуміли, що мають на увазі ліві, які з великим ентузіазмом раптом підхопили ідею спільного ринку, хоча ще недавно були проти"

"Тиждень" № 21 (186) 27.05 - 2.06.2011. "Росія це штучний утвір"

Не буду наводити далі, наприклад про те як США та Західні країни виступали проти незалежності Україні та інше, інтерв'ю загалом цікаве, і раджу всім його почитати (на жаль на офіційному сайті стаття чомусь заблокована, тому наводив з паперового джерела).

Тут про Буковського 

Ось це є ще одним підтвердженням, того що я і казав. Європейський союз є реінкарнацією СРСР. І ось ті хто ратує за євроінтеграцію, фактично виступає за повернення України до совка. Подумайте над цим.

                     

17

Коментарі

14.06.11, 21:31

а яка різниця! Вам, після згвалтування є різниця - українець вас мав чи россіянин чи може євросоюзець? Боротись потрібно не за вівльну державу, а від держави!

    анонім

    24.06.11, 22:09

      34.06.11, 22:09Відповідь на 1 від udzen

      а яка різниця! Вам, після згвалтування є різниця - українець вас мав чи россіянин чи може євросоюзець? Боротись потрібно не за вівльну державу, а від держави!анархіст?

        анонім

        44.06.11, 22:10Відповідь на 1 від udzen

        а яка різниця! Вам, після згвалтування є різниця - українець вас мав чи россіянин чи може євросоюзець? Боротись потрібно не за вівльну державу, а від держави!а хто тебе гвалтував, Корч

          Гість: Сергій +

          54.06.11, 22:10

          Тільки на себе можемо покладатись.

            Гість: Сергій +

            64.06.11, 22:11Відповідь на 3 від Lost_paradise

            анархіст?Те саме в думці майнуло

              74.06.11, 22:11Відповідь на 3 від Lost_paradise

              як і кожна, хоч трохи аналізуюча людина

                84.06.11, 22:12Відповідь на 4 від анонім

                а Ви так звикли, що і не помічаєте

                  анонім

                  94.06.11, 22:17Відповідь на 8 від udzen

                  а Ви так звикли, що і не помічаєтезначить я вгадав,Дімка завжди всих кидав,кине й тебе,удачі!

                    104.06.11, 22:19Відповідь на 7 від udzen

                    як і кожна, хоч трохи аналізуюча людинаі за яку суспільну формацію ви виступаєте? Як організувати суспільне життя без державних механізмів?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна