хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

Спектакль одного режисера та його актори.


Між "солідарністю" Порошенко та "самопомічю" Садового немає ніякої політичної боротьби, та і не могло бути апріорі. Це політичні проекти одного господаря-режисера, яких до лютого 2014 навіть не було на небосхилі  нашої політики.
Тут треба нагадати трохи недавньої історії, щоб краще зрозуміти.
Коли вже виганяли януковича, то олігархи зрозуміли, щоб знову розводити виборців-лохів та тримати в своїх руках Українців, їм треба мати щось своє в політиці. В "опоблок" загнали всіх ригоаналів, але того було замало для перемоги.
Так з'явились у нас в політиці і "солідарність", і "самопоміч"
А те що вони зараз розігрують перед Українцями з сміттям у Львові, то лише їх заздалегідь зрежисований спектакль по оформленню та закріпленню за Садовим статусу першого і головного "опонента влади", та підготовка Садового як основного опонента Порошенко на виборах, з одною лише метою - відтягнути на Садового голоси справжніх опонентів Порошенко.
З "блокадою" у них не дуже ефективно вийшло ...
От і пішло "сміття" в хід.
А вже в наступному акті спектаклю, за задумкою режисера, має ще з'явитись і Міхо Са.ах.який.мужчина, як активний захисник страждальця Садового та борець з злочинною владою.
І вже потім, як тільки замаячать реальні вибори, от тоді вони, Міхо та Андрійко утворять політ. дует страждальців, та заспівають розчуленим виборцям свою лебедину пісню-серенаду.
2

Коментарі

анонім

121.06.17, 06:53

Політичної боротьби не може бути там, де нема політичних партій -- носіїв ідеологій, виразників інтересів соціальних груп. Тому у нас уся "політика" зводиться до боротьби і єдності так званих олігархів, відповідно, їхнії політико-бізнесових проектів із значним впливом на них кремлівської агентури. Власне, на загальнонаціональному рівні маємо лише одну ідеологічну партію з чіткою концепцією суспільного розвитку. Майдан спробував змінити систему, але завдяки "гнапам-парасюкам" усе пішло в потрібному "олігархам" напрямі. Змінили не систему, а істот в цій системі. Боюся, що і наступний Майдан змінить лише писки в системі -- замість ПОПи і його "клану" до керівництва прийдуть не чим не кращі Юля з Міхою. І на нове коло, доки не зметикуємо, що це коло треба рвати.