Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Секрєтна інструкція для агентів ФСБ РФ

ЯК ВИЧИСЛИТЬ ХАХЛА?

(Секрєтна інструкція для агентів ФСБ РФ)

В условіях суровой і безкомпроміссной борьби нашего государства с силами мирового зла і імеріалізма, как нікогда важно - найти и обезвредить внутренних врагов России. Главнєйшим і самим опасним із такіх врагов для нас являєтся –хахол (он же – украінєц, хвашист, жидобандерівець, свідоміт, укр, укроп, малорос, нєзалєжник і тд)… Агенту слєдує усвоїть: хахлов хороших не буває, вони пагані всі, пошти як жиди і цигани, або ще хуже…

Єслі по Червоній площі в Москві, напрімєр, іде чоловік, одягнутий у вишиванку, на якій написано “Спасибі тобі, Боже, що я не москаль”, підстрижений під оселедця, в одній руці у нього шматок сала з проростю і пучок цибулі, а в другій – “Кобзар” Тараса Шевченка; і якщо він громко співає “Розпрягайте, хлопці, коней”, - … то це хохол з вероятностю 90 процентів і више…

Ну, проблєма в тому, що хохлів такої високої стєпєні концентрації зустріть, в послєднє врем’я, на просторах нашей нєоб’ятной родіни довольно сложно… Тому ми предлагаємо нєсколько косвєнних способов знайти і викрити главного нашого врага…

1. Всі хахли дуже хитрі. До умопомрачєнія. Обмануть їх довольно трудно і майже невозможно. Але в даному случає, - це нам тіки на руку… Треба підійти до подозрєваємого і сказать йому: “Давай я тобі дам сто рублів, а ти мені - сто євро”… Якщо подозрєваємий скаже: “давай” – то це, навєрно, наш соотєчественнік (п’яний і дурний), або, в крайнєм случає – таджик… Якщо ж подозрєваємий відповість, допустім: “В жопу собі засунь ті сто рублів, вони нікому не нужні…”, - то це – хохол! В’яжіть його, і - в кутузку.

2. Всі хахли люблять безплатний російський газ. Тому треба посадить подозрєваємого на кухні, герметично закрить всі отвєрстія (вікна і двері) і включить всі газові комфорки. А агенту в цей момент слєдує десь отлучиться, тіпа по ділам… Вертайтесь не раніше чим через два часа… Якщо подозрєваємий після всього цього сидить на кухні, веселий, розовощокий, п’є чай і їсть бублик – то це хохол… А якщо синій і мертвий, - значить, це, к сожалєнію, був наш соотєчествєнник…

3. Всі хохли – предателі і зрадники. Ще від Мазепи, або даже раніше… Тому агенту слєдує познакомиться з подозрєваємим, пригласить його на романтичний ужин со свічами і шампанським. Потом їдьте додому, роздягайтесь і іпіть один одного в с…ку до самого ранку… Потом купіть йому цвіти, коробку шоколадних канхвет і путьовку на Маврікій. Якщо, повернувшись з Маврікія, подозрєваємий вас предасть і піде жить до другого агента ФСБ – то це хахол. А якщо ні – то ні!

4. Всі хахли люблять сало і, соотвєтственно, свиней. Тому слєдує піймати свиню і десь на заброшеному складі прив’язать її цепом до батареї, як ото в кіні показують… Также можна слєгка її питать, допустім паяльником або чтєнієм якоїсь книжки Дар’ї Донцовой… Рано чи пізно, хохол обов’язково прийде її освобождать, вони своїх не бросають…

5. Всі хахли ненавидять все ісконно русскоє. Тому - пригласіть підозрєваємого в гості і в тєченії 48-ми часов грайте йому на балалайці. Якщо подозрєваємий при цьому притупує ногами в лаптях і поривається сплясать “Камарінского” – то це наш, ісконно русский. А от якщо він скаже: та заткнись ти з своєю балайкою вже, придурок – то це хахол і враг нашего государства.

6. Всі хахли совєршенно особенно ставляться до нашего Презідєнта Владіміра Владіміровича Путіна (Слава Єму!)… Тому підійдіть до подозрєваємого і скажіть будь-яке слово, що заканчується на “ло”… Допустім – “свердло”, “хайло” або “мурло”… Хахол в такому случає об’язательно відповість вам “хуйло”…

7. Ще можна тихенько і незамітно підкрастися ззаді до подозрєваємого і з усіх сил гаркнуть йому на вухо “Слава Україні!”. Правовєрний хахол неодмінно відповість “Героям Слава!”, - і можна брать його ше теплим… Ну в цьому случаї деконспірації учитуйте той факт, що ви можете нарваться на другого агента ФСБ, і тоді вже вам буде самому дуже важко доказать, що ви не хахол…

8. В сєльскій мєсності нашої Родіни хахла можно вичислить по огороду. Якщо на грядках росте картопля і помідори, - то це хахол. А якщо тільки лебеда, будяк і верблюжа колючка, - то це свої, не займайте їх. Та їх, скорєй всєго і дома-то нема, бо вони давно к ібеням поспивалися…


https://www.facebook.com/vitalii.chepynoga/posts/803270613050963

11

Коментарі

110.08.14, 12:12

Где-то так

    210.08.14, 12:33

    У вас є декілька варіантів усунути таку несправедливість:
    - там під заміткою лінк, напишіть Ваші претензії автору;
    - написати власний художній твір, в якому буде все так, як вам треба

      310.08.14, 12:38

      У вас є декілька варіантів усунути таку несправедливість:
      - там під заміткою лінк, напишіть Ваші претензії автору;
      - написати власний художній твір, в якому буде все так, як вам треба
      То так. Дописую: якщо, знайшовши чужу шапку на своему городi, i пiднiмаючи ii ви почуете "то моя межа!" - це хохол. А якщо почуете "я лiгiтiмний!" - то пiдарас...

        410.08.14, 13:42

        А я знаю ще один метод: Треба взяти булочку Вiкторiї Нуланд, покласти її у мишоловку, написати "Європа" i дивитися, хто туди полiзе... Якщо полiз - то хохол.А в другий куточок - покласти какашу х*ла, і спостерігати, хто туди полізе, - значить, точно не хохол

          510.08.14, 14:23

          а здесь есть бухие москалики? меняться хочу...