Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Людмила

44 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-45 років

Звернення олександра музичка, керівника «правого сектора»-захід


Цитування:

14 БЕРЕЗНЯ, 21:38

Керівництво генпрокуратури і МВС України прийняли рішення про моє фізичне знищення, або захопленні і видачі мене Росії, для того, щоб потім все звернути на спецслужби РФ. Для проведення цієї операції вже створений спец загін. Ми володіємо 100% достовірною інформацією.

Це моє звернення прошу вважати офіційним зверненням до СБУ України.

Звертаюсь також до своїх побратимів, до всіх українців, націоналістів-патріотів: я не боюся смерті і живими не здамся! Хай мої вороги не надіються, що знищивши мене, вони будуть спати спокійно. Моє місце займуть інші патріоти, які продовжать нашу боротьбу.

Прес центр «Правого сектора»-Захід

18

Коментарі

Гість: NeManul

115.03.14, 09:07

100% Дух виховується в борні

    215.03.14, 11:44

    САШКО молодець!Будьмо разом СОКОЛИ проти гадів зла й вірмо в перемогу Христа й УПА ! Добра заява лиш в ній нема головного що каже УПА щодо єдності не навколо боягузів жидоМАСОНуряду а навколо мережі героічної УГВР\УПА\ОУН й Христа +Немає згадки і за Божі ПЕРЕМОЖНІ передання УПА про те що Путін це Антихрист який стане царем в Киіві але там й загине2014р +ВІЙНА РФ проти Украіни йде здавна а з 17березня 2014р буде РАШОнаступ по всіх кордонах й тимчасова окупація КАЦАПфашистами Киіва та мир РАШИ з КИТАЄМ й НАТО і ява ЛЖЕХРИСТА й інше МАСОНдурисвітство та розділ УКРАІНИ на три держави та дружба спасітельници"жидЮЛІ й царя ПУТІНА а потім=весною 2014р повстання УПА після воскресіння з небес ГЕРОІВ з БОГОМ які очолять нашу боротьбу й знищать РАШОорду http://blog.i.ua/user/4400999Слава Украіні

      315.03.14, 14:08

        Гість: Pamadka*

        415.03.14, 14:34

        я уже ничего не понимаю

          515.03.14, 15:50Відповідь на 4 від Гість: Pamadka*

          я уже ничего не понимаюА що не зрозуміло??? Ви бачите нову владу??? За що загинули сотні???

            Гість: Pamadka*

            615.03.14, 15:54Відповідь на 5 від дТОЛЯізХорола

            я уже ничего не понимаюА що не зрозуміло??? Ви бачите нову владу??? За що загинули сотні???небачуна мене не кричіть..я не в новій владі....

              715.03.14, 16:02Відповідь на 6 від Гість: Pamadka*

              я уже ничего не понимаюА що не зрозуміло??? Ви бачите нову владу??? За що загинули сотні???небачуна мене не кричіть..я не в новій владі....Я не кричу .Я бачу,що ви не у владі зараз,і не були колись.Бо Комори далеко не Ростов..

                816.03.14, 09:48

                Це той Музичко, що з автоматом вимагав у міський раді собі посаду?
                Такого справді треба у психушку

                  916.03.14, 11:07Відповідь на 8 від М_Ірина

                  покажи ДЕ він вимагав собі посаду?? бо підеш в ігнор..

                    1016.03.14, 14:46Відповідь на 9 від LeoLine

                    Якщо не помиляюсь, саме він з автоматом був у міській раді.
                    Ви вважаєте це нормальним? ТОді нормально, що хтось пирнув ножем хлопця Чернявського