Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Катерина

42 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 43-49 років

Про загибель Юрія Вербицького :(

У когось ще є сумніви хто Герой на цій війні??

50-річного львів'янина Юрія Вербицького брутально викрали з лікарні, жорстоко побили до смерті і залишили помирати. Кандидат фізико-математичних наук, альпініст, провідний інженер відділу сейсмічності карпатського регіону Інститут фізики НАН України. Як розповідає його племінниця Оксана він — проста людина. Був на Майдані близько тижня і вважав, що своєю присутністю посприяє змінам в країні. Вічная пам'ять, не забудемо!


22

Коментарі

123.01.14, 09:07

Вічна пам'ять

    Гість: NeManul

    223.01.14, 09:30

    Схиляю голову..

      323.01.14, 09:43

      http://voronz.in.ua/recomend/23-1-14-15787
      "Это не гражданская война. Речь идёт о российском вторжении в Украину, – экс-глава пресс-службы СБУ"
      «Уже не один источник говорил о том, что в СБУ сидят «специалисты» из ФСБ, о том, что в форме «Беркута» есть россияне, которые убивают. (Я не оправдываю наш «Беркут», они не меньшие подонки). Похищение Луценко и подтвержденное убийство Вербицкого источники тоже связывают с Россией. Хотя бы потому, что уж больно чисто все сделали. Ни единого следа. Клише, очень похожее на российское. Только пока в миниатюре»

        423.01.14, 09:44

          523.01.14, 10:30

            Гість: заблокований

            623.01.14, 10:47Відповідь на 3 від Люстерко

            http://voronz.in.ua/recomend/23-1-14-15787
            "Это не гражданская война. Речь идёт о российском вторжении в Украину, – экс-глава пресс-службы СБУ"
            «Уже не один источник говорил о том, что в СБУ сидят «специалисты» из ФСБ, о том, что в форме «Беркута» есть россияне, которые убивают. (Я не оправдываю наш «Беркут», они не меньшие подонки). Похищение Луценко и подтвержденное убийство Вербицкого источники тоже связывают с Россией. Хотя бы потому, что уж больно чисто все сделали. Ни единого следа. Клише, очень похожее на российское. Только пока в миниатюре»
            точно касаапи в Україні! зек їх сюди запустив, бо така була ціна газу і бабок від пукіна! Ох яка ж це мерзота цей зек, щоб ти був проклятий до останнього виродка твого вироду!!!

              723.01.14, 11:43

                823.01.14, 13:09

                  924.01.14, 04:10